Hopi ile 10 katına kadar paracık

Annekaz
21 Eylül 2015
Yorum Yok

Hopi’yi bilmeyen yok galiba. Muhteşem eğlenceli reklamı, dilimize dolanan şarkısı ile Hopi  artık hepimizin telefonunda. Hepimizin diyorum çünkü bu zamana kadar  yaklaşık  2,5 milyon kişi indirmiş.

Alışverişin akıllı yardımcısı Hopi’de indirimden ve fırsatlardan çok daha ötesi var. Anlaşmalı marka ve mağazalarda yaptığınız alışverişlerde Paracık kazanıp bu Paracık’ları başka kampanyalarda 3 -5 katı tutarlarda harcayabiliyorsunuz. Her liranın çok değerli olduğunun hepimiz farkındayız,  1 Paracık= 1 lira  olduğunu düşünürsek o zaman biriktirdiğimiz Paracık’lar da katlanınca çok çok daha değerli oluyor.

Tek yapmanız gereken Hopi uygulamasını telefona indirip anlaşmalı markalarla alışveriş yaparken kasa ya da ekrana kodu okutmak.

joker hipo

Annelere anne adaylarına ise harika  bir haberim var. Joker artık Hopi’de; otomobil koltuğu, mama sandalyesi, puset veya yatak ile tam 50 Paracık kazanabilirsiniz. 50 Paracık Hopi’de durduğu yerde durmuyor. Anlaşmalı başka mağazalarda 50 Paracık 10 katına kadar değer kazanabiliyor. Joker’de bu fırsat kaçmaz!

joker anne bebek

App store ve Google play ile Hopi’yi telefonunuza indirin harcadıkça kazanın. Hopi’nin sürpriz kampanya ve hediyeleri içinse instagram Hopi  ve facebook Hopi‘i hesaplarını takip etmeyi unutmayın..

Bunu da seversin  Kör kedi bakımı nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim