Giriş – koridor dekorasyon örnekleri

Annekaz
29 Mart 2019
Yorum Yok

Evin girişi bir evin karakterini anlamak için belkide bakılması en doğru yer. Giriş dekorasyonu nasıl yapılır? Koridor dekorasyon örnekleri ve harika vestiyer modelleri ile size bir çok örnekle geldim.

Eve ilk girdiğimiz zaman bizi karşılayan ceketimizi astığımız vestiyer, anahtarımız koyduğumuz kap, ya da ayakkabıları çıkarıp koyduğumuz ayakkabılık bizim hakkımızda çok şey söyler. Bir eve girdiğiniz zaman o evdekilerin yaşamı hakkında giriş dekorundan çok şey anlayabilirsiniz evde yalayanların yaşları yaptıkları iş kullandıkları araba bir vestiyer size her şeyi söyleyebilir..

Sadelikten hoşlananlar için klasik bir giriş dekorasyonu beyaz kaydırma kapaklı dolaplar ve oturmak için bir koltuk
Yine sadelik ve derli toplu ama sıradan olmayı sevenler için çok sıkıcı bir giriş niş ve ışıklandırmalarla şıklık katılmaya çalışılmış
Çok şık beyaz kapaklar, turkuaz minder ve küçük kırlentlerle sevimli hale getirilmiş bir giriş. Kutular ıvır zıvır toplamak için harika..
Aynalı ve bol çekmeceli bir giriş. Elbise asmak için küçük bir dolabı var girişe konulan küçük ağaç ortama sevimli bir hava katmış. Hasır paspaslar pratik kullanım sağlar bu dekoru çok sevdim.

Küçük bir eviniz varsa küçük bir girişiniz olmalı küçük evler için dekorasyon çok kolaydır az eşya ile kocaman huzurlar yakalarsınız. Küçük özel yapım sepetli bir sedir, küçük bir kırlent ve en önemlisi eskitme ahşap harfler ve hello yazısı oldukça sıcak bir karşılama yapıyor.
Temiz derli toplu bir giriş sevenler için harika..
Bunu da seversin  Bükülen kaşıklar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim