Grouponot Hotel Samm bistro – spa deneyimim

Annekaz
22 Aralık 2012
1 Yorum

1 (2)

Grouponot olarak ikinci görevim Hotel Samm’daydı. Hotel Samm’ın saunasını hamamını masajını tecrübeye etmeye gittik.

Hotel Samm GOP’da Uğur Mumcu cad. üzerinde şık bir yer. Ankara’nın nadir Butik otellerinden biri. Randevumuz akşam saatleriydi oteli kolayca bulup spa katına görevlinin yardımıyla çıktık. Bizi görevli hanım kibarca karşıladı önce gezdirdi sauna hamam buhar odası ve havuzu gösterdi kullanımı ile ilgili  tavsiyelerde bulundu. Bornozlarımızı giyip önce duşa sonra saunaya girdik.

Dürüst olmak gerekirse hayatımda ilk defa saunaya girdim, yoldan gelmiş ve Ankara’nın akşam ayazında üşümüş biri olarak harika geldi, görevli hanım mentollü bir karışım yaparak bizi  daha da rahatlattı. Daha sonra  ılık havuza girip vücudumuzu şoka uğrattık..

Sonra sıra geldi o çok merak ettiğimiz masaja eşim ve ben ayrı ayrı masaj odasına girdik bütün gün bilgisayar karşısında ağrıyan sırtıma masajın faydası olduğuna eminim ama açıkcası masaj konusunda arzu ettiğim mucize olmadı belki benim beklentilerim fazlaydı yine de ortam çok güzel mumlar müzik ve tabi ki kokulu yağlar ile rahatladık. En son Türk hamamına girip iyice aklanıp paklanıp bir ton daha beyazlamış bebek poposu kıvamına gelmiş cildimle Hotel Samm’dan ayrıldık.

O gün Hotel Sammda ayrıca caz gecesi düzenleniyormuş şöyle bir baktık harika  bir ortam ve canlı müzik vardı, biraz daha kalmadığımıza doğrusu pişman oldum diyebilirim.

Böylece Grouponot olarak bir görevimi daha başarıyla tamamlamış bulunuyorum. Kibar Hotel Samm ve tabi ki
Şehir fırsatı’na  çoook teşekkürler..

Bunu da seversin  Nar Gourmet’den organik lezzetler Jetrend.com’da
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. love and smile dedi ki:

    Hamileliğimden beri hayalim hamam masaj uygulaması… oğlum 1 yaşına girdi hala yapamadım :( çok iyi yapmışsınız.. yarasın :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.