Ankara’da gece bakıcısı!

Annekaz
29 Kasım 2014
Yorum Yok

Ayda yılda  karı koca yalnız takılmak sinemaya gitmek ne bileyim romantik baş başa bir yemek yemek istiyorsunuz ama çocuğu bırakacak yer yok.. ne bilindik bir manzara. Bir akrabaya bıraksanız açıklama yapmak zorundasınız ‘işte Aysel abla baş başa bir gece geçirelim dedik’ ‘ hıı sizi gidi romantikler sizi.. ‘ kikirdeşmeleri eşliğinde çocuk bırakılır sonra akıl onda kalır bir de ertesi gün yemek nasıl geceniz iyi geçti mi şeklinde gevşek akrabaların sorularına dahi maruz kalabilirsiniz.. En güzeli çocukları bırakmak için profesyonel bir yer bulup oh demek! neticede dedik ya ayda yılda  bir..

Çankaya’da çocuklarınızı emanet edebileceğiniz harika  bir yer var. Şehri hanım bizi Gülsen’in etkinliğinde çok güzel ağırlamıştı Çankaya Sancak Mahallesinde küçük bir kreş ve parti evi var. Dışarıda çocukların oynayacağı küçük parkından uzman öğretmenlerine kadar çocuklarınızı güvenle bırakabilirsiniz ayrıca geceleri de çocuklara bakıyorlar.İşte yazının en güzel yeri de burası.. :)

Çocuklar Şehri’ne buradaki siteden ulaşabilir, telefon edip bilgi alabilirsiniz..

 Şehri Temiz, Sancak Mah. 510. Sokak 14/A Çankaya / ANKARA
Tel: 0312 440 42 16 Gsm: 0544 402 28 48 

 

 

Bunu da seversin  Kolay örgü köpek nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim