Güne kahveyle başlamak

kahve
Annekaz
8 Temmuz 2011
2 Yorum

kahve Böyle bir alışkanlığım yoktu çaycı bir bünyeye sahibim. Aileden gelen alışkanlık, doğrusu bergamut kokulu mis gibi bir çaya hayır demek zaten zor ama kahveninde uyandırıcı etkisi olduğunu kabul etmek zorundayım. Kahvaltıdan sonra hala kendime gelememişsem okuduklarımdan  yazdıklarımdam hiç bir şey anlamıyorsam,  doğru mutfağa gidip sert az şekerli  sade kahve bana çok iyi geliyor. Ya da kakuleli bir Türk Kahvesi, damla sakızlı da olabilir… Velhasıl 30 yaşından sonra bir kahve tutkusudur gidiyor.. Yeni uyanmışlara, mis kokulu kahvesini yudumlayanlara GÜNAYDIN. =)

Bunu da seversin  Bol Pantolon ile Doğru Kombinleme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. BURCU dedi ki:

    günaydın tatlım ben de 3 ü bir arada ile idare ediyorum evde kahvem kalmamış da:)))

  2. şükran ünal dedi ki:

    merhabalar , kahve keyfini aksatmadan yapanlardanım hatta bu sabah tam kahvemi yudumlarken satırlarınıza gözüm ilişti ama iş yoğunluğundan dolayı yorum bırakamamıştım o ssatte… kahveyi güzel dostlarla içmeyi severim kahveden anlayanla içmeyi severim. felçli ama hayata hep tutunan anneciğime gittiğimde benim geleceğimi bildiği için o günkü kahvesin içmeyip beni bekleyen anneciğimle içmeyi severim. Sevgiyle kalın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim