Love Alarm dizisi – Konusu oyuncuları

Annekaz
25 Ağustos 2019
Yorum Yok

Güney Kore dizileri ve müzik grupları ülkemizde çok seviliyor. Love Alarm dizisi bunlardan birisi. Bu kadar çok sevilen Love Alarm dizisinin konusu ne? Love Alarm hangi kanalda gösteriliyor ve Love alarm oyuncuları kimler?

LOVE ALARM DİZİSİ KONUSU

Love Alarm dizisi bir grup lise öğrencisinin aşk yaşamı ve aile sıkıntılarını farklı bir şekilde anlatıyor. Duygularını ifade etmekte zorlanan gençlik Love Alarm uygulaması ile farklı heyecanlar yaşarken dizimizin baş karakteri Kim Jojo hayatı çok başka dertlerle doludur. Annesiz ve babasız büyüyen Kim Jojo teyzesinin marketinde çalışıp ailesinden kalan borcu ödemeye çalışırken Hwang Sun-oh ve Lee Hye-Yeong aşkı arasında kalır. Herkesin Love Alarm yüklediği ve kalplerin havada uçuştuğu dizide gözyaşı da eksik olmuyor.

LOVE ALARM DİZİSİ OYUNCULARI

Love Alarm dizisinde genç ve tanınmış oyuncular var. Kim So Hyun sade güzelliği ile Kim Jojo’yu başarı ile canlandırıyor. Çocuk yaşta oyunculuğa başlayan Kim So Hyun instagram hesabında 7 milyondan fazla takipçisi var.

https://www.instagram.com/p/B0XUigpB7WO/?utm_source=ig_web_copy_link

Hwang Sun-oh Rolünü canlandıran Song Kang da instagramda takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/B1bCYeVH__U/

Love Alarm Netflix orijinal dizisidir. Güney Kore’de oldukça ünlü oyuncularla çalışan Netflix Gençlik temalı Kore dizilerine ağırlık vereceğe benziyor. Love Alarm konusu aslında romantik bir çizgi romandan alınma.

Gerçek hayatta böyle bir uygulamanın olmadığını da belirtmek isterim :) olmasın da değil mi :)

Bunu da seversin  Tüp Bebek Kimlere Yapılır?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim