Günlük ped parfümü

Annekaz
14 Haziran 2010
3 Yorum

Günlük pedler artık kadınların vazgeçilmezi oldu, hem sağlık açısından hem de günlük koşuşturmada hayat kalitesini yükselten bir yardımcı. İncecik oluşu pamuk dokusu falan bir yana kokuları muhteşem.

Elimde günlük ped parfümcüden içeri girip bu parfümden istiyorum diyeceğim bir gün yalnız manzara gözlerde canlanınca ortaya sapık bir fotoğraf çıkıyor ama… Gerçekten çok güzel kokuyorlar ne kokuları kullanıyorlarsa açıklanması taraftarıyım hoş kadınlar arasında “hımm günlük ped gibi kokuyorsun parfümün ne?” soruları abes kalacak olsa da  bu konuyu açtığım kadın meclisinde büttün kadınlar bana hak verdi.

Koku kadınlar için çok önemli aman ne gerek var dediğimiz şeylere bile çeşitli kokular sıkıştırılıyor bu pazarlama da farklı olma tekniği renklere kokulara desenlere çıkartıyor meseleleri.

Yeni çıkan kokulu tuvalet kağıtları gibi, ben yine de soruyorum ne gerek vardı?  Belli de olmaz elde tuvalet kağıdı parfümeriye girip işte yıllardır aradığım koku diye soranlar çıkabilir. Velhasıl koku kakınlar için önemlidir pedde olsa bile..

Bunu da seversin  Pempe incili şapka
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. pofiş dedi ki:

  çok yardımcı gerçktn hayatımıza müthiş kolaylık katan bir şey fakat jinekolok kesinlikle yasakladı ve bunun çok sakıncalı olduğunu söyledi…hala kullanıyorum bilmiyorum vazgeçemedim ama her gün değiştirin her saat ama kullanmayın dedi:S

  çok çok zor durumda kalınca belki dedi bilmiyorum ne olucak her güzel şey gibi bunun da bi zararı var:(

 2. filiz dedi ki:

  kotex in günlük pedinin kokusuna bayılıyorum,içim ferahlıyor koklayınca:))ama parfümümüm böyle kokmasını istemezdim sanırım..

 3. dilara dedi ki:

  bencede hoş birşey pedlerin güzel kokması ama parfümlü şeylerin zararlı olduğunu duydum bu yüzden pek kullanma taraftarı değilim açıkçası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.