Şeyda Coşkun diyeti

Annekaz
11 Haziran 2014
Yorum Yok

Son zamanlarda zayıflama denilince ilk akla gelen isimlerden bir tanesi olan Şeyda Coşkun ile birçok ünlü kilo verebilme şansına sahip olmuştur. Gülben Ergen, Seren Serengil ve Hadise gibi ünlü isimler Şeyda Coşkun ile çalışarak kilo veren ünlü isimlerden sadece bir kaçı. Kısa sürede sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmek adına Şeyda Coşkun spor yapmanın şart olduğunu söylüyor. Sabah güne başladığınızda kahvaltıdan önce bol su içerek yaptığınızı yürüyüş gün içerisinde sizin daha zinde olmanızı sağlarken vücudunuzun daha sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Şeyda Coşkun diyet listelerinden bir tanesine örnek olarak;

Kahvaltı;

Kahvaltıya başlamadan önce bol su içmeniz sizin daha fazla tokluk hissi yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek adına erken kalkmalı ve mutlaka en az 1 saat yürüyüş yapmalısınız.

ÿ 1 adet elma

ÿ Yarım şeker kaşığı tarçın

ÿ 3 yemek kaşığı karabuğday (karabuğday yağların daha hızlı yakılmasına ve tokluk hissi yaşanmasına yardımcı olmaktadır.)

Karabuğdayın tüketilmesi adına mutlaka haşlanması gerekmektedir. Diri kalacak şekilde haşlanan karabuğdaylara rendelenen elmalar ve tarçın eklenerek tüketilir.

ÿ Sabah kahvaltısında tüketilen elmalı, karabuğday karışımı veya

ÿ Hindili salata (yağsız olduğundan dolayı ğögüs kısmı kullanılarak yapılacak.)

ÿ Izgara balık ve salata

Ana öğünlerin mutlaka ara öğünler ile desteklenmesi gerekmektedir. Ara öğünlerde zayıflama

çayları tüketilebilir.

 

Bunu da seversin  Tüp Bebek Kimlere Yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim