Harika bir sürpriz

Annekaz
3 Nisan 2010
4 Yorum
Aklınızda dostunuza sevdiğinize süpriz yapma fikri varsa yukarıdaki fotoğraf size ilham olsun. Balonların ucundaki notlara minik çizimler, isimler, şiirler ve günün anlam ve önemine uygun yazılar yazılmış ..çok hoş olmuş..:))
Bunu da seversin  Mars'ın gülen yüzü ve yerdeki tabak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. tasanart dedi ki:

  Evet tamda bizim eve gore bılgisayarımın etrafına dizip butun notlarımı bunlara iliştirmek şu anki dağınıklığıma neşeli bir çözüm olur.

 2. busmavi dedi ki:

  peki uçan balonları nerden bulabiliriz?

 3. Anne Kaz dedi ki:

  uçan balonları bulmak hımm bazen istemediğimiz hatta hiç de lazım olmayan yerlerde çıkıyorlar karşımıza ama çiçekçilere falan sorulabilir lise seviyesindeki kimya bilgilerime göre evde de yapılabiliyor ama buradan yazamam biraz tehlikeli alışveriş merkezlerinde çocuklara uçan balon kum boyama vs yaptırılan yerler var oralardan satın alınabilir..

 4. Anonymous dedi ki:

  balon satılan yerlerde balonları helyum qazıyla doldurtabilirsiniz ama helyum qazı tehlikeli bir qaz ateşle yaklaşmamanızı öneririm :)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim