Hatıra kavanozları

Annekaz
17 Ağustos 2008
4 Yorum


10marifet’in yaz yarışması bitti güzel çalışmalar yer aldı fakat şöyle nefesimi kesecek süper olmuş emek verilmiş yada süper fikir dedirten bir çalışma göremedim.Kendiminki de dahil..Geçen seferde böyle olmuştu çalışmalar aceleye getiriliyor çok kulis yapılıyor gereksiz yorumlarla kafalar şişiriliyor .Canlar sıkılıyor belki insanlar üzülüyor.Her zaman söylerim 10marifet ve yönetim iyi niyetli sorun genelde katılımcılardan kaynaklanıyor sanırım..neyse 1. 2. 3. belli ben jüri olsam sonuçlar farklı olurdu :D Neyse bu çalışmaları görünce aklıma yarışma geldi ondandır bunca gereksiz cümle :) Yukarıdaki çalışma martha teyzemizden bu çalışmayı sanki başka yerde de gördüm martha teyzemizde mi kaynaksız çalışma yayınlıyor acep diye aklıma gelmedi değil

neyse gördüğünüz gibi çalışmalar hatıra amaçlı hoş kavanozlar gittiğiniz yerden minik objeler deniz kabukları yada kum, minik ölmüş böcek yada kelebekler fotoğraflar biblolar kozalaklar renki taşlar göze hoş gelecek şekilde tanzim edilmiş . e hoş olmuş..

Bunu da seversin  Mars'ın gülen yüzü ve yerdeki tabak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. zehra dedi ki:

  guzelmıs bence bu kavonozlar

 2. Esra :) - kadincablog.blogspot.com dedi ki:

  bence de çok hoş olmuş.

 3. Gelin Ayşe dedi ki:

  Mükemmel bir fikir. Bence bir yere tatile gittiginde arkadaşlarına hazırlayabilecegin güzel ufak bir hediye, hatırlanmak için :)

 4. 3prenses dedi ki:

  yarışma konusundaki fikirlerinize katılıyorum .kavanozlar çok hoş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.