Dev Güller

Annekaz
20 Mart 2009
8 Yorum

Televizyonla konuştuğunuz oluyor mu..? Ben sık sık yaparım televizyonla soyduğum kabakla bi türlü açılmayan e posta ile her şeyle konuşabilirim..Ama en çok da televizyonla “Allah belanı versin pis sapık ” derim mesela bunu en çok Bir bulut olsam’daki çocuğa söylüyorum, Uğur Dündar’ın anti AKP  bülteni için bağırasım gelir fenalıklar geldi uğurcum yok mu başka bi haber! diye..

sonra Martha ile konuşurum. Tutuşunda yakışık yok derim ya da mahfetti güzelim eti derim ya da yukarıdaki gülleri yaparken dediğim gibi sendeki zaman malzeme ben de olsa ohoo çook derim.. derim Allah derim..
Yukarıdaki güllerin benzerleri çok pahalı ( 60 dolara satıldığını gördüm internette yuhh!)  dev saksılar daha pahalı çalışma çok güzel bence denemeye değer.. yeni eve dekor fikirleri arasına bi not daha düştü..Martha bacımdan izleyip öğreniyoruz..
Bunu da seversin  İnce bele eşarp yakışmaz mı?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (8)
 1. karamel mutfak dedi ki:

  insanı tv ile konuşmayacak gibi yapmıyorlarki bi noktadan sonra bayyolar resmen konu aynı gelişme yok…güllere gelince harikaolmuşlar ama martanın şartlarıyla bizlerinkiler aynıdegil adımız hıdır elimizen gelen budur.

 2. kubra zeynep kara dedi ki:

  guller cok guzel.cok sevdim:)
  super hafta sonlari:)

 3. herşeyden azıcık dedi ki:

  Günaydın bence o kadının yapabildiği hiçbirşey yok hepsini yanındaki yardımcılar yapıyor.Seninde söylediğin gibi bizede o imkanları verseler bak neler yapıyor çok öptüm.

 4. GeCe dedi ki:

  uf martha nın imkanları bizde olsaydı aya bile güller döşemiştik

 5. NarincE dedi ki:

  Bu huy bende yeni yeni başladı. Yaş ilerlerdikçe mi böyle oluyor ne? Çocuklar:

  -Anneeee, anneanneme benzedin

  demeye başladılar. Sanırım kalacak da bu huy.

 6. Anonymous dedi ki:

  merhaba

  güllere bayıldım bunlardan yapmak için kullandıkları malzemeyi nerden temin edebilirim. şimdiden teşekkürler

  semra

 7. Anne Kaz dedi ki:

  aslında kullandığı malzemeler çok özel değil renkli kağıt ve yeşil bant kırtesiyelerde bulunuyor. yeşil mat kağıt bant her yerde olmayabilir ama alternatiflerde vardır mutlaka..hobi mağazalarında genelde hepsi bir arada bulunur..

 8. Kurdele Nakışı dedi ki:

  bayıldım bu güllere harika olmuşlar :) paylaşımlar için teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim