Hayatım uyan! Biliyor musun kim ölmüş?

Annekaz
6 Ekim 2011
1 Yorum

Steve Jobs

Beni uykudan hoplatan tek cümle ve bu cümleden nefret ediyorum.  Eşim sabah 05’de kalkar ocağa çayı koyup namazını kılar sonra sahibi olduğmuz haber sites için ilk haberleri atmaya başlar. E tabi kim ölmüş dünya neyle çalkalanıyor ilk onun haberi oluyor. Beni de sabah yazının ilk başındaki cümleyle uyandırdığı zaman aklım başımdan gidiyor. Bugün Steve Jobs’un ölüm haberiyle uyandırdı. Steve Jobs’ günümüzde kullandığımız pek çok teknolojinin babası sayılır,  evlatlık alındı üniversite mezunu bile değildi çok çalıştı pankreas kanseri oldu ve bu sabah hayatını kaybetti.

Sabah saat 07’de kahvaltı hazırlarken Steve Jobs bile bu kadar imkana sahipken biz böyle bir hastalığa yakalansak demek kurtuluşu yok diye düşündüm olmayınca olmuyor, herkese biçilen bu kısacık ömürde elimizden gelen sadece en iyisini yapmak…ne diyelim Toprağın bol olsun..

Bunu da seversin  Google+ projesine katılın
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Beşparasız dedi ki:

    Beni eşim öyle bir haberle uyandırsaydı..Yani bu kişinin öldüğü haberiyle acaip kızardım uykumu böldün diye herlade :D

    Şaka bir yana zaten imkanı kısıtlı olan kişiler daha başarılı oluyor yeterki fırsatını bulsunlar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim