Hırsızın hiç mi suçu yok?

Annekaz
23 Mayıs 2011
Yorum Yok

mhp kaset

Seçimlere çok az bir zaman kaldı, miting alanları çok sıcak  gerilim yüksek gibi görünsede hep aynı şeyler Recep bey, Kemal bey aradaki kısır çekişmeler ayrı ayrı mitinglerde söylenen ezbere şeyler falan filan…  Bu seçim dönemini değişik geçiren bir parti varsa o da MHP,  milletvekilleri ve adayların MHP’de ileri gelenlerin uçkurlarına sahip çıkamamalarının sonucu bu.

Ortada bir komplo olduğu bir gerçek lakin milletvekilleri ve adaylarının kucağına da silah zoruyla oturmuyor bu kadınlar. Hepsi evli çoluk çocuk sahibi insanlar belli bir yaşa gelmişler ve belliki ‘teke’ sendromu var. Beraber oldukları bayanlar hep genç,  hani kötünün iyi ihtimali ikinci bir eş durumu falan da yok  aralarındaki konuşmalar maddi beklentilere dayalı.

MHP’nin tabanında kadınlar yok, hiç olmadı hatta bir ilçe başkanı kendi eşlerinin bile MHP’ye oy vermediğini söylemişti,  e kadınlar yanılmamış. Her ne kadar olanlar komplo da olsa evinde eşi çoluğu çocuğu varken, ahlaktan aileden dürüstlükten dem vurup gidip metresiyle beraber olan bir siyasetçiye benden oy çıkmaz. Bunlar ortaya çıkarılanlar bir de bilmediklerimiz var. Daha yüksek seviyede daha sarsıcı kasetler olduğunu tahmin ediyorum. Komlpo çok iyi hazırlanmış ve kimse farkına varmamış gibi,  bakalım daha hangi partinin kirli çamaşırları dökülecek. Yoksa bu kaset akımında sadece MHP ile mi kısıtlı kalacak!?

Bunu da seversin  FIFA Dünya Kadınlar kupası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim