Hürriyet Kelebek hayatınıza renk katacak

Annekaz
7 Mart 2016
Yorum Yok

3 çocuk annesi çalışan bir kadın olarak koşuşturmak benim için oldukça sıradan işe yetiş eve yetiş derken durup dinlendiğim zamanları en güzel şekilde geçirmeye çalışıyorum. Hürriyet Kelebek işte bu boş zamanlarımın en keyifli aracı hem dinlemiyorum hem de eğlenip yeni yeni şeyler öğreniyorum.

Hürriyet Kelebek artık her gün 2 gazete, Kelebek 2’de her hafta farklı konular yer alıyor mesela bu hafta örgüler vardı. Adım adım örgü rehberi ile şemalı birbirinden güzel ve pratik modeller görebilirsiniz, cilt bakımı, özel maske tarifleri, şifalı bitkiler evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgilere hafta boyunca okuyabilirsiniz içindeki bilgileri kesip kendinize harika bir bilgi arşivi hazırlayabilirsiniz.

Kelebek ekinde evlerimizin neşeli aşçısı Sahrap Sosyal’da var.  Soysal, akşama ne pişirsem derdine birbirinden değişik ve pratik çözüm önerileri ve tarifleri ile yine kadınların en büyük yardımcısı. Neşeli demişken, Gülben Ergen’de yine Kelebek ekinde; güler yüzü hayata pozitif yaklaşımı ile Ergen Kadınların sorunlarının merkezine inecek kadına şiddet uygulayan erkeklerle konuşacak sırf bu yüzden çarşambaları iple çekiyorum.

osman-hoca

Türkiye’nin en çok okunan köşe yazarı saygıdeğer hocamız  Prof. Dr. Osman Müftüoğlu bizlerin sorularını yanıtladığı köşesi ile yine tekrar tekrar okunacak yazılara imza atacak. Özellikle kilo verme ve sağlıklı beslenme tabi ki benim en çok dikkatimi çeken kısımlar. Mesela bugün bir okuyucu sormuş ‘Tarımsal ilaçlardan  en çok etkilenen meyve ve sebzeler hangileri’ diye merakla okudum ve kesip buzdolabına yapıştırdım  meyvesini sebzesini iyi yıkamayan çocuklara daha iyi bir örnek olamaz!

Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk, Melike Karakartal ve Ömür Gedik’in her pazartesi hazırladıkları 4’lü Magazin Konseyi, İzzet Çapa, Gonca Vuslateri, ve Kenan Erçetingöz iki haftada bir yayınlanacak Okey’e 4. Aranıyor köşeleri ünlülerin merak ettiğimiz hayatlarını kahvemizin yanına kadar getirecek :)

Bunu da seversin  Normal gelinler pembik gelinler!?

Sibel Arna her salı dizilerdeki en şık kıyafetleri inceleyip fiyatları ile beraber nereden satın alabileceğimiz konusunda bizi bilgilendirecek. Bu köşe moda blog yazarlarına ilham olacak gibi geliyor.

Hürriyet Kelebek ekleri sizi günün koşuşturmasından stresinden çıkarıp başka bir dünyanın içine sokuveriyor. Benim önerim kendinize bir dosya hazırlayın beğendiğiniz yazıları kesip saklayın tarifler, pratik bilgiler, ilginç haberler, beğendiğiniz kıyafetler.. Her zaman size özel bu bilgi kaynağı adeta bir bilgi albümü gibi olacaktır, yıllar sonra bile çıkarıp faydalanabilirsiniz..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim