İlkbahar Modasına Uygun Göz Alıcı Pırlanta Takı Modelleri

Annekaz
10 Mart 2022
Yorum Yok

2022 yılı daha başlamadan belli olan yeni yılın ilk bahar trendleri giyim dünyasında etkilerini büyük ölçüde göstermeye başladı. Takı trendlerinin de belirlendiği erken dönemde pırlanta ve altın takılarda göz alıcı tasarımlar ön plana çıkarken, renkli bileşenlere sahip modeller 2022 ilkbaharının dikkat çekici takıları olarak tercih edilecek. Koçak’ın kadınların yeni dönem modasına uygun arayışlarına yanıt veren pırlanta takı modelleri bu yazımızda!

Pırlanta Kolyelerde Baget Tasarım Modası

Geçtiğimiz yıllarda dünya çapında büyük bir popülerlik kazanan baget kesim pırlanta, uzun bir süre kadınların birçok takı kombininde tercihi olmuştu. Üstelik bu tercih farklı boyut ve zincir alternatifleriyle de çok farklı şekilde karşımıza çıktı. İlkbahar modasının öne çıkan tasarımları arasında da yine baget yer aldı. Modern kesim stiliyle kadınların pırlanta zevklerine yeni bir dokunuş yapan baget pırlanta kolye ve küpe modelleri bu anlamda tarzınızı çağdaş bir görünümle tamamlamak istiyorsanız seçiminiz olabilirler. Maksimal tasarımların sık sık ön planda olacağı 2022 boyunca üzerinde çok sayıda küçük baget pırlanta taşlar bulunan takıları seçenekleriniz arasında tutabilirsiniz. Eğer çok yönlü bir görünüm yakalamak istiyorsanız da renkli taşlarla göz alıcılığını artıran baget pırlanta kolye modelleri ile ilkbahar stilinizi yaratabilirsiniz.

Yüzüklerde Minimalleşiyoruz

Minimalizm ve maksimalizim moda tarihi boyunca sürekli olarak dengeleri değiştiren olgular oldu. 2000’li yılların başından bu yana adım adım minimalizmin yükseldiğini izledik ancak moda dünyasının liderleri ve aykırıları maksimalizmden hiçbir dönemde vazgeçmeyeceklerinin sinyallerini verdiler. Bu sinyaller ise son dönemde el ve bilek takıları için farklı bir yöne kaymaya başladı. Klasik veya baget pırlanta yüzük seçiminde daha minimal tasarımlar 2022 modasının öne çıkanları arasında yer alıyor. Klasik tek taş pırlanta bu nedenle yeni sezonun en çok tercih edilen takıları arasında yer alacaklar. İnce yüzük halkası ve küçük montür tasarımına sahip minimal modellerin en dikkat çekici özelliği ise taşıdıkları pırlanta taşın görünümünü daha açık hale getiriyor olmaları. Tektaş pırlanta yüzük modelleri konusunda köklü tarihinde çok çarpıcı tasarımlara imza atan Koçak, kadınların ilkbahar modasında aradıkları göz kamaştırıcı ürünleri online mağazasında sunuyor.

Bunu da seversin  Kol Kırılır Yen İçinde Kalır

 

Renkli Küpelerle Çarpıcı Görünümler

Açıklanan 2022 yılı renkleri bu yılın geniş bir renk paletiyle geçeceğini göstermişti. Paris moda haftasına da baktığımızda büyük moda evlerinin yeni sezonda renklerden bolca faydalandıklarını; kırmızıdan ultraviolete, saks maviden parlak turuncuya çok geniş bir renk skalasıyla tasarımlarını hazırladıklarını gördük. Bu renkli moda takı grubunda ise ağırlıklı olarak küpelerde kendisini gösteriyor. Pırlanta küpe modelleri arasında özel tasarım niteliği taşıyan renkli dokunuşlara sahip seçenekler yeni sezonda kombinlerinizi tamamlamak için olmazsa olmazlarınız arasında yer alabilirler. Şık bir kolye ile birlikte büyüleyici bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacak bu küpeleri dilerseniz çift olarak değil farklı farklı da takabilirsiniz. Sol kulağınıza sallantılı, maksimal, renkli tasarıma sahip bir model ve sağ kulağınıza ise klasik tektaş pırlanta küpe takarak modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Pırlanta küpe modelleri konusunda da aradığınız geniş tasarım alternatiflerini Koçak’ın online mağazasında bulabiliyorsunuz.

Tüm bu değerlendirmeler ışığında önümüzdeki ilkbahar için çok renkli hem minimal hem maksimal bir trend çizgisi göreceğimiz düşünülebilir. Yine de unutulmaması gereken ise her zaman kendi özgün stilinizi yaratacak şekilde giyim ve takı bileşenlerinizi bir araya getirmeniz olacaktır. Çünkü siz kendi zevklerinizle özel ve güzelsiniz. Şimdi Koçak online mağazasını ziyaret edebilir ve zevkinize uygun en özel pırlanta takı alternatiflerini keşfetmeye başlayabilirsiniz!

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim