İlknur’un Dünyası Annesultanlar ile Anneler Günü

Annekaz
28 Mayıs 2017
1 Yorum

Mayıs ayı benim için çok önemli hem anneler günü hem doğum günü aynı ay içinde minik minik kutladık ama en eğlenceli etkinlik  İlknur Balcı arkadaşımın düzenlediği organizasyon oldu.

Anneler günü için Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center da blog yazarı arkadaşlarımla bir araya geldik. Dedeman’ın leziz ikramları ile önce gözümüzü ve gönlümüzü doyurduk.

ilknurun dunyasi 1

Toplantı salonuna girer girmez bizi harika bir süsleme karşıladı Sbz Butik Cafe Organizasyon bu işi gerçekten çok iyi biliyor özellikle  suplalara bayıldım.

Sevgili arkadaşım İlknur kısa bir konuşma yaptıktan sonra etkinlik tüm hızıyla başladı bu arada bu güzel fotoğrafları Bahar Yıldırım çekti  instagram: @bahardan_once takip edebilirsiniz.

jelibon-balik-yagi-annekaz

Organizasyonde destek veren firmalardan birisi de Havan İlaç dı. Havan İlaç yetkilisi Tuncay Bey  Multimar balık yağını tanıttı hatta tatmamızı istedi. Portakal tadında ve Jelibon şeklinde balık yağı ilk defa gördüğümü ifade etmeliyim. Tadı da çok güzel yapısı da çocuklar bu balık yağlarına bayılacak.  Multimar balık yağları ve jelibon şeklindeki gıda destekleri hakkında geniş bir yazı yazacağım.

Jelibon-balik-yagi-2

Balık yağlarını çocuklara içirmesi çok zor jelibon şeklinde balık yağları çocuklar bayıla bayıla yer 4 yaş üstü tüm çocuklar için uygun olan bu balık yağlarını eczanelerde bulabilirsiniz.

papagam kuruyemis 3

Papağan Kuruyemiş i bilmeyen yok galiba çekerdekler içinürettiği özel çevreyi kirletmeyen paketlerle ödül kazanmışlardır şimdi çocuklar için harika bir paket hazırlamışlar  Papağan Kuruyemiş yetkilisi Tarık Karakaya hem sağlıklı nesiller için bilgi verdi hem de 5 gün için 5 farklı yaş kuruyemiş içeren Papağan Kids paketini tanıttı.

Bunu da seversin  Haydi Gülümse

papagan kuruyemis 1

Bir paket içerisinde özenle hazırlanmış kilitli minik poşetlerde kuruyemişler çocukların ve annelerin beğenisine sunulmuş. Çocukların beslenmesine her gün koyacağınız bu kuruyemişler sayesinde çocuklar sağlıksız atıştırmalıklardan uzak duruyor annelerin de içi rahat ediyor.

Çok sevdik

18485530_10155330586798545_1459040544632430286_n

Etkinlikte çok sevdiğim Karakter Dükkanı‘da vardı ben Monopoly StarWars seçmiştim artık kızlarla boş vakitlerde oynarız :)

Gün sonunda dolu dolu çantalarla evlerimize döndük denenecek ve yazılacak çok ürün var hepsi yakında burada olacak Bu güzel gün için İlknur’a çok teşekkürler.

İlknur’un Dünyası Annesultanlar Sponsorlar

Fotoğraflar : Bahar Mandan @bahardan_once
Eczacıbaşı Schwarzkopf www.schwarzkopf-professional.com.tr
P&G (FAİRY, FEBREZ, GILLETTE VENUS) https://www.pg.com.tr
Papağan Kuruyemiş www.papagan.com.tr  Maia Cosmetics http://www.maiakozmetik.com/
Capilactif Capicade http://olimpospharma.com/
Çocuk Gelişim Atölyesi http://cocukgelisimatolyesi.com/
Havan İlaç www.havanilac.com
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ilknurundünyası dedi ki:

    Bu güzel günü kutlamak için teeeee ANKARA’lardan geldiğin için asıl ben teşekkür ederim. SEVGİLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim