Monopoly Star Wars – Karakter dükkanı

Annekaz
20 Mayıs 2017
Yorum Yok

Star Wars seviyor ve Monopoly oynamaya bayılıyorsanız  işti size ikisi bir arada tadında harika bir  oyun Monopoly Star Wars! Çocuklar kutu oyunlarını çok seviyor arkadaşları ile  beraber telefon tablet bilgisayar dışında muhteşem bir vakit geçirme aracı olarak görüyorlar durum bu olunca bende onlara Monopoly Star Wars almaya karar verdim.

star-wars-monopoly

Bu tür oyunların hemen her çeşidi oynadık eleye eleye favorimiz  Monopoly ve scrabble olarak kaldı karne zamanı gelip dersler azaldığında yeni bir kutu oyunu almaya karar verdik yine Monopoly aldık ama bu sefer  https://www.karakterdukkani.com/ dan Monopoly Star Wars

star-wars-monopoly-1

Monopoly Star Wars’ın klasik Monopoly’den çok farkı yok ama karakterlerler ve eğlence tabi ki farklı Monopoly Star Wars’u 8 yaş ve üstü 2 ile 4 kişi arası oynayabilirsiniz. Bu Monopoly’de figürler tabi ki Star Wars’dan karakterler. Luc Skywalker, Darth Vader, Finn, kylo ren var. Oyun Hasbro Game’in çok kaliteli ve sağlam klasik oyunlardan ziyade oyun matı yuvarlak pullar asi ler ve imparatorluk şeklinde mavi ve kırmızı  Monopoly  ilk başlarda zor gelir sonra gözü kapalı zevkini çıkara çıkara oynarsınız ama hem ilk defa Monopoly oynayacaksanız hem de star wars ile alakanız yoksa kafanız karışabilir :)

star-wars-monopoly-7

karakterdukkani.com’a oyun için teşekkürler çoook sevdiğimiz karakterlerin hepsi bu sitede..

star-wars-monopoly-9

Bunu da seversin  Hem sehpa hem oyuncak bebek evi
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim