İndirim sitelerinin gazına gelmeyin

Annekaz
23 Kasım 2010
1 Yorum

İnternette alışveriş güvenliğin artması ve doğru düzgün satıcılar sayesinde çok daha cazip oldu, ben de sık sık ihtiyaçlarım doğrultusunda interneti kullanıyorum indirim ve fırsat sitelerinin de bir kaçına üyeyim  takip ediyorum. Mantar gibi akşamdan sabaha çıkan indirim siteleri bazen size süper fırsatlar sunuyor gibi olsa da internet elinizin altında özellikle almak istediğiniz marka hakkında armalar yapmanızın size çok faydası olacaktır.

Mesela aklımda yağmur çizmesi var mail kutuma da bu marka çizmelerde yüzde 40 indirim sunulduğuna dair mail geldi baktım fiyatlarına, google ufak bir aramadan sonra aslında en hesaplısının indirim sitesi değil normal alışveriş sitesinde olduğunu gördüm aynı olay bir kaç daha başıma geldi artık iyi niyetli kötü niyetli bilmiyorum zaten site adlarını vermiyorum sadece karşılaştırma amacıyla fiyat farklarını gösteriyorum büyük resimlerdeki ürünlere birde artı kargo ücreti olduğunu da belirteyim. Küçük resimlerdeki ise normal alışveriş sitesi, bu hesapla ortalama 12- 14 tl indirimli site daha pahalı kalıyor..ee devir ekonomi devri..

Bunu da seversin  Baş havluları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Lilacsmell dedi ki:

    Müthiş tatktikler uygulanıyor, alışveriş çılgınlığını tetiklemek için.Ve çok da başarılılar.İşin adını gaza gelmek olarak adlandırmanız çok yerinde olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim