İndirim fırsatları ve gerçek fiyatlar…

Annekaz
13 Şubat 2012
Yorum Yok

İnternetten alışveriş Türkiye’de hızla artıyor ve seviliyor, mesela önümüzdeki sevgililer günü için pek çok alışveriş sitesi hediye rekabeti içinde. İnternetten alışverişi sevdiren en büyük etkenlerden birisi de fırsat siteleri. Takip etmek de fayda var ama 50 liralık çizmeyi 99 liraya çıkartıp sonra 49 liraya indirdik ahanda siz indirim deyip satanlar da yok değil İnternetten ne alınırsa alınsın özellikle kadınların hesaplı ve güvenli alışveriş için akakçe, cimricom gibi sitelerden alacakları ürünleri aramalarını tavsiye ediyorum.

Mesela nerdeyse her evde bulunan ve hala sürekli alınan saç şekillendirici araştırdığınızda alışveriş sitelerinde nerdeyse iki kat fark olduğunu görüyoruz, neden iki kat ödeyelim.. ben indirim ve fırsat  sitelerinden bir şey alırken bu aramayı mutlaka yaparım, tabi sonra alışveriş yapacağım internet sitesinin güvenliğine bakar bir de üstüne iletişimden söz konusu siteye telefon eder doğruluğunu teyit ederim :)

 

Bunu da seversin  Sevgililer günü hediyeleri Lösev'den
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim