Beyazın Asil Duruşu Jack Jones Ayakkabılarında!

Annekaz
29 Haziran 2017
Yorum Yok

Beyaz renk moda dünyasında mutlaka kendine bir yer bulsa da çok ender durumlarda trend renk olmayı başarabildi. Bunun nedeni olarak her daim biraz tedirgin yaklaşılan renkler arasında bulunması gösterilebilir. Özellikle söz konusu ayakkabı olduğunda beyaz rengi seçenek olarak dahi görmeyenlerin bu tedirginliğini jack jones ayakkabı modelleri kırdı. Jack Jones beyaz koleksiyonu ile adeta yeni bir akımın başlangıcı oldu.

Beyaz Jack Jones Ayakkabılarına Büyük İlgi

Marka aslında sadece ayakkabı modellerinde değil tüm hazır giyim tasarımlarında da beyazrenge sıklıkla yer veriyor. Çünkü bu renk başka hiçbir rengin sunamadığı bir geçiş tonu olabiliyor. Bir arada kullanıldığı rengi vurgulayabiliyor ya da tasarıma bir zarafet kazandırabiliyor. İşte bu nedenle jack jones ayakkabı tasarımları arasında beyaz modellerin gördüğü ilgi dikkatlerden kaçmıyor. Genellikle bağcıklı olarak dizayn edilen beyaz tasarımlar arasında beyazın birkaç farklı tonunu görmek mümkün. Parlak beyaz ya da mat beyaz tonlarıyla beraber kırık beyaz renkleri de markanın beyaz koleksiyonunda ön plana çıkıyor. Beyazın tek hakimi olduğu ayakkabılara alternatif olarak küçük alanlarda farklı renklerin kullanıldığı ve daha dinamik bir görünüm kazanmış olan modelleri de bulmak mümkün.

jack jonesBeyaz Ayakkabı Kombin Kolaylığı Sunar

Aklınıza gelebilecek her renkte kıyafet ile anında uyum sağlayabiliyor olması, beyaz giyme cesaretini gösterenlerin sahip olduğu avantajlar arasında yer alıyor. Dilerseniz siyah bir kıyafet ile kontrast yaratabilir ya da kırmızı bir kıyafet ile hiç tereddüt etmeden kombinleyebilirsiniz. Bu rengin sağladığı avantajlardan bir diğeri de tüm desenlerle bir arada uyum yakalaması oluyor.

Küçük ya da büyük desenlere sahip kıyafetlerinizin altına hangi renk modeli giymeniz gerektiğini çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Ancak markanın beyaz kreasyonundan bir parçaya sahipseniz özgürce desen kullanabilir, muhteşem bir kombin hazırlayabilirsiniz. Kolay temizlenebilme özelliğine de sahip olan markanın modellerini incelemek için önce https://www.markastok.com/jack-jones adresine tıklayın. Mağazalar arasında mekik dokumanıza gerek kalmadan markanın tüm tasarımlarını bu adreste keyifle inceleyebilirsiniz. Cazip ödeme avantajları eşliğinde alışveriş yapabilir ve ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim