Ayakkabı tutkunlarının idolu Miranda Kerr

Annekaz
2 Temmuz 2014
Yorum Yok

Miranda Kerr sadece güzelliği ile değil giyim tarzı ile de kadınların idolü. Miranda Kerr özellikle ayakkabıları ile kadınların takipçisi hem Miranda Kerr instagram hesabı  ( @mirandakerr ) ile paylaştığı ayakkabılar hem de günlük hayatında görüntülendiği fotoğraflarda ayakkabıları ile hep dikkat çekiyor.

Miranda Kerr  ayakkabı konusunda dünyanın en zevkli kadınların birisi olarak seçilmiş. Bunun nedeni elbette sadece ayakkabıları değil düzgün fiziği ve güzel ayakları ile ayakkabı modasını üzerinde en iyi taşıyan örneklerden birisi.

Dost başa düşman ayağa bakar lafından yola çıkarak Miranda Kerr  ayakkabı fotogalerisi hazırladım, düşman değiliz ama yine de bu kadının ayakkabılarına bakmadan duramıyorum bir birinden güzel ve çekici ayakkabılar ve Miranda Kerr’in şık ve zarif elbise modelleri için fotoğrafa tıklayın..

 

miranda-kerr-31

 

Bunu da seversin  Saç dökülmesi için Aloe Vera ürünleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim