Jennifer Lopez tırnak modelleri

Annekaz
12 Mayıs 2021
Yorum Yok

Jennifer Lopez 50 yaşını geçmesine  rağmen bakımlı ve güzel kadının en ünlü temsilcisi olmaya devam ediyor. Jennifer Lopez kariyerine dansçı olarak başladı onun gibi bir vücuda ve enerjiye sahip olması hiç kolay değik ama onun gibi harika tırnak modellerine  kolayca sahip olabilirsiniz.

Jennifer Lopez in efsanevi poposunu ayrı bir yere koyarsak güzelliği ve muhteşem sahne performansı hakkında söylenecek çok şey var. Sahnede adeta  parlayan JLO sırrının ayrıntılarda olduğunu söylüyor. Kendini iyi hissetirecek  her detayla sahnede yükseliyor  tırnaklar da bu işin önemli parçası. Yıllardır beraber çalıştığı manikür ve protez tırnak uzmanı işinin ehli bir erkek. Oscar töreni, dev canlı konserler, film çekimleri,  her yerde onun yaptığı tırnaklarla kendine hayran bırakmaya devam ediyor.. İşte  Jennifer Lopez tırnak modellerinden bir kaç tanesi..

Siz de benzeri şık  şık protez tırnak modelleri tercih ederseniz  Ankara protez tırnak ve kalıcı oje için randevu alabilirsiniz.

 

Bunu da seversin  Bahara özel renkli kısa tırnak modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim