Kadın Blogları ilk 3 arasındayım..

Annekaz
6 Mayıs 2010
8 Yorum

Blog Ödülleri Kadın blogları ilk üç arasındayım, kaçıncı olduğumu Cumartesi günü düzenlenecek törende öğreneceğim, tabi gidersem..Henüz kesin bir karara varamadım iş güç daha rayına oturmadı bakalım..Davetiye de 1 kişilik tek başıma Ankara’dan  hiç bilmediğim İstanbul’a gitmem biraz zor olacak.. bakalım…
Bunu da seversin  Aferin Kız Merve!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (8)
 1. dyt.kelebekdiyeti dedi ki:

  anne kaz, bende kadın blogları ilk 3 arasındayım ve ankara dan istanbula nasıl giderim düşüncesindeyim. maillaşalımmı belki ayarlarız gidebiliriz …

 2. Krema Tadında dedi ki:

  tebrikler

 3. MAYdesignorg dedi ki:

  Tebrikler şekerim.

 4. onelife dedi ki:

  ilk üçte yeralmak ne kadar güzel bir başarı ve gurur verici bişey olsa gerek..onca emeğin,paylaşımın karşılığını alabilmek..birinci olsanızda olmasanızda bence bu güzelliği tadın,orda bulunun.bunlarda apayrı keyif,deneyim,unutulmaz bir anı..tebrik edrim, bence gidin..

 5. neşe kara dedi ki:

  Çok güzel emek verilmiş bir blog sizi tebrik ederim..

 6. günlük burç dedi ki:

  bence daha fazlasını hak ediyorsunuz. nice 1.liklere

  Tebrikler..

 7. haluk dedi ki:

  Merhaba…

  Türkiye’deki herkesin Coco Chanel’in elinden çıkmış gibi göründüğünü hayal edin. Kendine özgü bir stili olan bakkal, patronundan ayırt edilemeyen bir işçi ve her yerde bakımlı güzel kadınlar… Bu bizim hayalimiz. Bugüne kadar sadece ünlü ve çok zengin insanların sahip olabildiği ‘stil danışmanlığı’ hizmetini artık herkes alabilecek.

  İşte, Türkiye’nin ilk “sizi baştan yaratalım” sitesi sonstilim.com açıldı. Sitemiz çok popüler bir Amerikan sitesinin ülkemiz uyarlaması. Sistem ise aynı : Sadece bir form doldurup resminizi yüklüyorsunuz. Profesyonel stil danışmanlarımız sizi tepeden tırnağa yeniden yaratıyorlar. Sonrasında da ücretsiz geri dönüşüm sağlıyorlar. Hem çok kolayca hem de çok az bir ücretle stil sahibi yepyeni bir insan oluyorsunuz…Mutlaka bekleriz.

 8. Emine dedi ki:

  denizalplehayatblogspot.com bloguma herkesi bekliyorum. Annelik deneyimlerim ve güncel hayata dair paylaşımlar yapıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim