Cumartesi Spor programı

Annekaz
7 Temmuz 2012
4 Yorum


Eğer vücudunuz spor yapmaya alışık değil ve bu hareketleri de iki gündür yapıyorsanız bacak kaslarınız şu anda ağrıyor demektir. Hamlaşan vücudunuzun sesini bastırın bu hareketleri bir kaç sizin canınızı yaksa da sonra yakılan yağlar olacak :P

Evet Cumartesi spor programı bu düne göre daha kolay biraz daha sakin bu arada Dukan Diyeti Atak devresi 3. gününde 59,6  ile başladım bu gün 58,2 tartıda gördüm. Yani 3 günde 1,2 kg eksideyim.

Elbette bu gidenler yağ değil su ama onlar da gidecek…  :))

Perşembe, Cuma, spor programları buralarda..

Bunu da seversin  İda Bahçe Ankara buluşması
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Ayça dedi ki:

  Geçen sene haziranda başlayıp ben 10, serhat 12 kilo verdik. Dukanla. Yeter ki bırakma. Ki yaşam tarzı haline geliyor bu diyet. Yeme alışkanlıklarımız değişiyor.

  Ama bazı arkadaşlardan saç dökülmesi vs gibi sağlık sorunları da duydum. Bir aksilik gözlemlersen doktora danışmayı da ihmal etme.

  Şuna inanıyorum, bir şeyi gerçekten çok istersen başarırsın :)

  • annekaz dedi ki:

   eh bu kadar olur geçen sene ben de haziran da 7 kilo verdim Dukan Diyeti ile ama güçlendirme ve korumayı es geçtim tabi sonra kilolar alındı 63 Kilo ile başlamıştım 7 kilo vermiştim. Bu sefer çok kararlıyım bende sadece bağırsak problemlerine yol açmıştı şimdilik iyi gidiyor bakalım. Probiyotik yoğurtlarla destekliyorum. Teşekkürler beni yalnız bırakmadığın için :)

 2. pınar dedi ki:

  Kortizon kullanırken diyet yapılabiliyor mu? Sizde kortizon kullanmissiniz tedavi bitince mi başladınız diyete merak ettim.ben yuksek dozda steroid kullaniyorum, durumum cok vahim.9 ayda 13 kilo aldım.su ara sigarayi da bıraktım ve neredeyse haftada 1 kilo alıyorum. Hastalığımamı üzüleyim yoksa kilolarımamı şaştım kaldım.

  • annekaz dedi ki:

   Kortizon diyet için büyük engel.. kortizon kullanılırken sağlıklı diyetler yapılabilir ama ne kadar faydası olur? ki kortizonlu ilaçları kullanıldıktan bile bir süre daha etkisi geçmiyor onun için tavsiyem tedavinizi bitirip diyete öyle başlamanız bu arada sizin yapacağınız tek şey daha hareketli bir yaşam ve daha az beyaz un şeker ve tuz.. ama bu kilo konusunu mutlaka doktorunuzla konuşun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.