Kadınlar da takılar da değişti

Annekaz
25 Ekim 2010
Yorum Yok

Son yıllarda hayatın her alanında daha cesur olmaya başlayan kadınlar da kullandıkları aksesuarlar da değişmeye başladı . Takılarda bir süredir klasik boyunluklardan bilekliklerden çıkıp giyilebilen zincirler, ayakkabı bilezikleri, omuzluklar hatta bacak takıları gibi pek çok çeşit görmeye başladık, bana göre çok şık tabi moda biraz da insan kendisine yakıştırabilmesi incecik hanımlara omuzluklar giyilebilen zincirler gayet şık oluyor benim burada uzun süredir beğendiğim model ise ayakkabı bilezikleri tak çıkar çizmeden bota hatta klasik ayakkabı modellerine bile değişik bir hava katıyor..

Daha önce ayakkabı bileziğinin nasıl yapıldığı ve omuz bacak takılarına da örnekler göstermiştim, sıradanın dışına çıkmak isteyen hanımlar için hesaplı bir alternatif olsa gerek..Burada ise bütün bu fotoğraflarını gördünüz takıları ve daha da fazlasını bulabileceğiniz bir konu var..

Bunu da seversin  Yüz şekline göre saç kesimleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim