Kadir Geceniz kutlu olsun

Annekaz
3 Ağustos 2013
Yorum Yok

quran-with-ramadan-verse

Ramazan geldi ve gidiyor bugün Kadir Gecesi, Kadir Gecesi hem Ramazana veda ediyor hem de Kuran-ı Kerim’in indiği bu mübarek günü kutluyoruz. Müslümanlar için zor bir yıl oldu hala kanın oluk oluk aktığı bir dünyada yaşıyoruz çoluk çocuk demeden insanlar katlediliyor öncelikle dualarım zulüm gören müslümanlar için..

Mehmet Görmez Kadir gecesi ile ilgili bir bülten yayınladı duasına katılıyor ve içtenlikle AMİN diyorum..

“Ya Rab! Bu gece hürmetine, İslam coğrafyasında akan kan ve gözyaşlarının durmasını, bütün kardeşlerimizin bayrama huzur ve güven içerisinde ulaşmasını nasip eyle.
Bu duygu ve düşüncelerle, İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutluyor, huzur, güven ve barış içinde Ramazan Bayramı’na kavuşmayı Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.
Kur’an’ı bize hidayet, Efendimizi rehber, Kadir Gecesi’ni bin aydan hayırlı kılan Yüce Rabbimizden, bize bunları anlayacak basiret vermesini diliyorum. Rabbimizden, Kadir Gecesi’nin, bizim, ailemizin, müminlerin ve insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını, İslam coğrafyasını çepeçevre saran karanlığın, insanlığın yüreğini karartan haksızlıkların, Kadir Gecesi’nin feyz ve bereketiyle ortadan kalkmasını niyaz ediyorum.”

Bunu da seversin  Pembe Kürk ve Amiclubwear alışverişim
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim