Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi incelemesi

Annekaz
26 Kasım 2014
4 Yorum

Bundan sonra kendi satın aldığım  eş dostta kullandığım elektrikli ev aletlerini kullanıp bir ev hanımı olarak yorumlamayı düşünüyorum. Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi komşumun denemek istedim evimde neredeyse her yüzeyde denedim. Fakir elektrik süpürgesi konusunda kendini kanıtlamış bir marka reklama bile ihtiyacı yok daha önce kendi fakir elektrik süpürgemi yazmıştım.

Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi hafif bir süpürge. Baston süpürge kategorisinde ama şarjlı değil bu negatif özelliklerden birisi fakat kablolu olduğu için çekim gücü çok kuvvetli. Evinizde çok kuvvetli bir süpürge kullanıyorsanız haftalık temizliği bu süpürgeyle yapmaya devam edebilirsiniz ama günlük temizliği Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi ile yapabilirsiniz. Özellikle mutfakta sürekli duracak bir süpürge.

Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi ayakta durabiliyor, üçgen ucu esnek yapısı sayesinde her köşeye koltuk altlarına tam yatık olarak girebiliyor. Ses seviyesi orta seviyede diyebilirim. Emiş gücü bir baston süpürgeye göre çok iyi. Toz haznesi oldukça geniş. Toz filtresi var yalnız filtre değişen yıkanan modellerden değil bu bana göre bir eksi. Fakat temizliği kolay elektrik süpürgesinin toz haznesini uzun süre boşaltmadan günlük temizliği yapabilirsiniz.

Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi özellikle evde 3 genç hanım olan bizim evde ortada tek kıl tanesi bırakmadı :) Puanlamaya gelirsek

Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi;

Çekim gücü: 10 üzerinden 9

Görünüş: 10 üzerinden 8

Kullanım kolaylığı: 10 üzerinden 7 – Kablo bu tür süpürgelerde bir eksi..

Fiyatı: akakçe.com’a göre internette en ucuz fiyatı 84,75 TL + 12 lira kargo bunun dışındaki fiyatları inceleyebilirsiniz.

Arkadaşım ise Ankara’da 100 liraya almış..

Not: Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi hakkında yazdığım yazı tavsiye niteliğinde değil bilgilendirici bir yazıdır, siz kendi ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmalısınız..

Bunu da seversin  Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi ile Temizlik Artık Hobiye Dönüşüyor

Not:   ilk yayın tarihi 07 Kasım 2012 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Nur Akman dedi ki:

  Ben de Fakir’in kablosuz DUPLEX PLUS CYCLONIC DİK ŞARJLI SÜPÜRGE’sini kullanıyorum. Daha doğrusu kullanamıyorum. Çünkü aldıktan 3 ay sonra şarj tutmamaya başladı. (Fakir’in şarjlı süpürgelerinde genel bir sorun bu. Annemin de el süpürgesi var. Onun da şarjı tutmuyor artık)

  Servise götürdüm, bir ay geri vermediler. Bana yeni süpürge verin, kanuni hakkım dediğimde zorluk çıkardılar. Eski süpürgemi “yaptık” diye geri verdiler. Yapılmamıştı oysa…

  Servisçinin dediği “çok zor şarj tutuyor, siz bunu sürekli fişte bırakmayın” Fişte bırakmayınca şarjı bitiyor. Temizlemeden önce 1 saat şarj olmasını beklemeliymişim yani…

  Şimdi artık hiç kullanmıyorum. Çünkü şarjı hemen bitiyor. Servise götürmem gerek ama düşününce bile sinirim bozuluyor. Ben bu ürünü önermiyorum. Kesinlikle almayın.

 2. safiye dedi ki:

  siz yukardaki süpürgeye yorum yapmamışsınız hayriye hanım kablolu diyor siz şarj lı bitiyor diyorsunuz ben almayı düşünüyorum hayriye hanımın anlatımına göre kullanışlı

 3. müjgan dedi ki:

  ben kablosuzunu kullanıyorum,anneler gününde gelmişti..harika..

 4. Merve dedi ki:

  Ben daha dün 215 e aldım bide anneme aldım 2 tane birden kazklandm mı :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim