Kahin Ahtapotun referandum tahmini

Annekaz
16 Temmuz 2010
2 Yorum
Medyum Ahtapot kupa finallerinde dünyanın gündemindeydi, tahminleri yüzde yüz tutu. Hesaplamalara göre Ahtapot Paul’un tahminlerine göre iddaa oynansaydı 10 liralık bahis 800 lira olarak dönecekmiş falan neyse, şu sıralar referandumla yatıp referandumla kalkıyoruz sanki çok büyük değişiklikler olacak gibi bende Ahtapot Paul’a sordum :P  kim kazanacak diye evet etiketli yemek kutusunu seçti.Sizce tahmininde haklı mı:? :)
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. hobibox dedi ki:

    İnşallah dediği çıkmaz, ama bu halk uyudukça, böyle yöneltilmeye müstahak…anayasa değişikliği değilki yargı değişikliği, oda vatandaşaın işine yarayacak bürokrasiyi ortadan kaldırcak, yargının içindeki teknik sorunları halledecek değişiklikmi zannediyorlar, bir saat tayyibin konuşmasını dinlesinler hepsi hipnoz oluyor, tabi birde cepleri doluyor…giderken kapımızın önünü temizleyeleim derdindeler…

  2. Gazi dedi ki:

    Yav şuncagız aklıyla hayvan bile anladı EVET cıkacagını. Millet hala HAYIR derdinde :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim