Karla karışık yağmur!

Annekaz
9 Şubat 2010
2 Yorum
 
Allah eksikliğini göstermesin ya en sevmediğim hava durumudur kendisi. Ankara bu sene doğru düzgün kar yüzü görmedi  sömestirde yağsın çıkalım dışarıya cins cins kardan adam yapalım , kar topu oynayalım dedik yine yağmadı bıktık televizyondaki İstanbul Edirne Erzurum’daki kar görüntülerinden insan kıskanıyor. Gerçi gökten kar değilde çekirge yağıyormuş gibi haber yapmaları da medyamızın ayrı bir sorunu ..Neyse efendim Ankara’dan bildiriyorum şu anda karla karışık yağmur var hiç bir yol tıkalı değil çocuklar okulda Ankaralı kara hasret durumda.. Sağlıcakla kalın :)

Bunu da seversin  Okul öncesi eğitim faliyetleri kitabı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. iffetin günlüğü dedi ki:

    En sıcak memleketlere bile kar yağdı,hatta bizim kar yağsada tutmayan memleketin ilçelerinde kar tatili varmış.Buraya şöyle birikecek kadar yağmadı gitti.Kar seviyoruz ama isteme sebebim şu soğuğu biraz yumuşatması.Buranın kışı bazen sona kalır bahar kış gibi geçer diyorlar bilenler..Baharda da donacağız demektir.

  2. Gökce dedi ki:

    ahhh bu ankara….bu sene de pencerelerde kar bekletti bizi.benim bıcırıkta deli oldu kardan adam yapacağız diye ama yok yok yok…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.