Ankara’da Kar güzel ama ..

Annekaz
9 Mart 2011
Yorum Yok

Ankara’da dünden bu yana yoğun kar yağışı altında, tipi şeklindeki kar insanın yüzüne vurunca cam gibi bir etki yaratıyor. Dün akşam Ankara’da yola çıkıp da rezil olan yok gibi tek bir belediye aracı görmedim Ümitköy’den ODTÜ arası 4 saat sürdü! Bu kar ve trafik İstanbul’da olsaydı kanallar son dakika deyip özel yayın yaparlardı. 
Kar hala yağıyor sabah eşime sordum yollar yine kapalı işe gitmek saatler sürecek bu şekilde yağmaya devam ederse okullar belki yarın da tatil olacak ama koskoca Ankara kara teslim olmuş durumda. Hayat felç olmadı resmen öldü. Dün Ankaralılar işten eve gelebildiklerinde ki bu sat 23 civarıydı bilgisayarın başına otururup ya da ceplerinden twitter’i açıp sayın Gökçek’in gelmesini beklediler. Malesef gelmedi gelseydi kendisine 10 milyon baloncuk şeklinde tweet yağmuruna tutacaktık. Bu gün de durumun dünden farkı yok evdeyim ama dışarı çıkanlara Allah yardımcı olsun..

Bunu da seversin  Yeni iş yeni düzen
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim