Kasım İndirimleriyle Sepetler Dolmaya Başlıyor

Annekaz
10 Ekim 2022
Yorum Yok

Kasım insanların bir kısmı için yaz aylarının bitişini bir diğer kısmı içinse Kasım aylarının gelişini temsil etmektedir. Kasım aylarında pek çok firma stratejik olarak indirim kampanyaları oluşturur. Bunun temel sebebi yılbaşı öncesinde ürün stoklarını azaltmak ve yeni yıla yeni stoklarla girme düşüncesidir. Siz de Kasım aylarında online alışveriş sektörüne gelen indirimlerden faydalanmak ve en sevdiğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

 

En Uygun Iphone 14 Fiyatları

Apple hayranı insanların büyük kısmının son dönemde satın alamadığı Iphone 14, Kasım indirimleriyle %30’a varan bir indirim dönemine girmeye hazırlanıyor. Bu sebeple çıktığı günden beri her gün Iphone 14 fiyatlarına bakan ve bir türlü uygun indirimi yakalayamayan kişiler için artık bekleme süreleri kısalıyor. Iphone 14 fiyatları net bir şekilde belirtilemese de indirim dönemlerinde %30’a varan dev indirimler sayesinde herkes tarafından satın alınabilir hale gelecek.

Apple’ın son amiral gemisi olarak piyasaya sürdüğü Iphone 14 ile artık teknoloji bambaşka bir seviyeye ulaştı. ‘İçi dışı sıra dışı’ sloganıyla piyasaya sürülen bu model rakiplerine dudak uçuklatıyor. Plus modelinde yer alan 6.7 inçlik bir ekran boyutunu ‘büyük ve daha büyük’ olarak tanımlayan Apple, göz alıcı ve yeni modelinin en çok satan modeller arasında olduğunu açıkladı. 

‘Su sıçrar siz sıçramayın’ sloganıyla tanıttığı suya dayanıklı tasarıma sahip olan Iphone 14 aynı zamanda Apple kullanıcılarının talepleri doğrultusunda da bazı yeniliklere gitmiştir. Bu yeniliklerden en büyüğü ise pil göstergesidir. Iphone X ve üst modellerinde pilin yüzde kaç olduğunu görebilmek ekranı sağ üstten aşağı kaydırmadan mümkün değildir. Fakat bu durum Iphone 14 ile birlikte artık tarihe gömülmüştür. 

Efsane Kasım’da Sen de Kazan

Hepsiburada’nın merakla ve heyecanla beklenen efsane kasım indirimleri yaklaştıkça gündemi daha da meşgul etmeye başladı. Efsane Kasım indirimleriyle birlikte pek çok kişi hayallerini gerçekleştirebilmek adına bir fırsat elde ediyor. Hepsiburada’nın başlattığı Efsane Gençlik uygulaması sayesinde ‘edu.tr’ uzantılı mail adresine sahip olan öğrenciler de artık Efsane Kasım’da kazanabilecek. Öğrencilere özel büyük indirimlere öğrenci mail adresleriyle birlikte ulaşabilecek olan öğrenciler bu konuyu büyük bir coşku içerisinde karşıladı.

Bunu da seversin  Annenize En Çok Sevgi Yakışır: Hepsiburada ile Sevginizi Gösterin

Influencer olan veya olmak isteyen kişiler için de Efsane Kasım’da kazanmak mümkün. Listesini takipçileriyle paylaşan sosyal medya fenomenleri, takipçileri listeden ürün satın aldıkça Hepsiburada’dan ödeme alabilmektedir. Bu durum sosyal medyada fenomen olan pek çok kişi için büyük bir gelir kalemi haline gelmiştir. Siz de sosyal medyada yüksek takipçiye sahipseniz bu yolla Hepsiburada üzerinden bir gelir modeli inşa etmeniz mümkündür.

Harley Davidson Bot ile Sıcak Kışlar

Kış geldiğinde atkılar, bereler, eldivenler gibi botlar da artık gün yüzüne çıkmaktadır. İnsan vücudunun yapısı gereği soğuk almaya en müsait ve soğuk aldığında en yüksek etkiyi gösteren bölge ayaklardır. Bu sebeple ayaklar her zaman dikkat edilmesi ve soğuktan sakınılması gereken bölgelerdir. Harley Davidson bot modelleri sayesinde bu durum çok rahat bir şekilde kontrol altına alınabilir. 

Ucuz fiyatlı bir bot satın alarak birkaç kez giydikten sonra çöp olan, su alan bir deneyimdense Harley gibi kaliteli markaları doğru indirim zamanlarında uygun fiyatlara satın almak da mümkündür. Harley Davidson botlar son yıllarda hem kadın hem de erkekler arasında oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebiyse hem üretim hem kumaş kalitesi hem de su geçirmeme garantisinden kaynaklanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim