Kilolu hanımlar için ‘convertible’ elbise

Annekaz
28 Kasım 2010
2 Yorum
Zayıf ya da şişman her kadın güzel giyinmeyi ister hele bu bir düğün ya da davetse ve biraz ya da daha fazla kiloları varsa bir bayan için oldukça zor bir durumdur. Kıyafet bulması eskisi kadar dert değil ama yine de zor ve külfetli üstelik ya her kıyafet çok bol ya da hep kış renkleri, renkli aksesuarlarla durum kurtarılmaya çalışılıyor.
Bir kaç sene önce Martha’yı izlerken keşfetmiştim bu kıyafetleri daha çok nedimeler için düşünülmüştü ama sadece nedimeler giymedi. Elbisenin üst kısmı hep aynı alt kısmı uzun, kısa ya da dar kesim. Tabi kıyafetin her bedeni olmasa da zayıflar normal kilolular ve daha büyük bedenler için değişen ölçüleri var  elastik sağlam ve parlak bir kumaştan yapılan elbise onlarca farklı şekle girebiliyor dekolte yada kapalı tek omuzlu ya da askısız aklınıza ne gelirse önceden zayıflar için vardı şimdi kilolu hanımlar içinde mevcut tabi Türkiye’de var mı bilmiyorum ama dikmesi imkansız bir kıyafet değil. Aşağıda bir kaç model ve  elbisenin bağlanması ile ilgili bir video var.. Ayrıca sitede oldukça ilgi çekici büyük beden kıyafetlerin olduğunu söylememe gerek yok sanırım =))
Bunu da seversin  Scholl tırnak bakım seti inceleme
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. tuem dedi ki:

    çok güzel♥ sabah olsun biran önce:)terzime gidip göstermem lazım diğer videoları da izledim acil olarak anneme diktirmem lazım kıyafet bulmakta zorlanıyor gaziantepli olunca:)
    tabii kendime de:)

  2. Anonymous dedi ki:

    merhaba blogunuzu hergun acaba bugün neler yaptı dıyerek takıp edıyorum.yine farklı bişeyle karsımızdasınız ve bu seferki bi hediye bizimle paylastıgınız için teşekkürler.tabikide İNŞALLAH bize çıkar bende evimizin ilk bebeği bir ay sonra doğacak bitanecik ablamın kızı için istiyorum.İNŞALLAH hastaneye bu hediyeyi götürmek bize kısmet olur.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim