Amigurumi ile minik yılbaşı hediyeleri yapın

Annekaz
4 Aralık 2019
Yorum Yok

Amigurumi çok seviliyor. Hem tığ işi olması hem de küçük büyük her türlü oyuncağın amigurumi ile yapılıyor olması harika. Biraz bir tığ ve biraz yeteneğiniz var ise amiguru ile harika oyuncaklar  ve süslemeler yapabilirsiniz.

MİNİK AMUGURİMİ MODELLERİ

Yılbaşı hediyesi aramaya başladıysanız,  el yapımı hediyelere de değer veriyorsanız  amigurumi  harika bir seçenek. Bir kaç farklı renkte ip ile onlarca minik oyuncak, anahtarlık, kitap ayracı, toka , süsleme gibi şeyler yapabilirsiniz. Hatta minik bebeklr yapıp arkadaşlarınıza benzetebilir böylece onlara aslında kendi  minik oyuncak hallerini  hediye edebilirsiniz.

 

Mesela bu kişisel minik bebek basit ama bir o  kadar sevimli ve harika bir hediye ..

Bu broşlarda minik ama kişisel bir hediye..

Minik kuzular ise herkesin beğeneceği bir anahtarlık olabilir.. Aşağıda hem ustalık isteyen hem de çok basit size ilham olacak modeller var. Amigurumi ile ilgili pek çok video, hem stres atmak için de bire bir..

 

Bunu da seversin  Dukan Diyetim ve sütlü sarımsaklı şiş kebap
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim