Kışlık ayakkabı ve bot modelleri

Annekaz
23 Ekim 2021
Yorum Yok

Şıklığından ve kaliteden taviz vermeyenler için  bot ve ayakkabının yeri bir başkadır. Ben ne giyeceğimi düşünmeden önce o gün hangi ayakkabıyı giyeceğime karar verir, sonra kıyafeti seçerim.

Dost başa düşman ayağa bakar demişler. Temiz kaliteli mümkünse yeni bir ayakkabı ilk intibada çok önemlidir. Doğrusu güzel bir ayakkabı giyince kendimi çok iyi hissederim, rahatlığı elbette önemli ama dışarıya verdiği mesaj da bir o kadar anlamlı olmalı.

Kaliteli ve şık görünmenin yolları

Dolaplar dolusu  ayakkabı, çizme ya da çantanızın olmasına gerek yok.  Kaliteli ve modasız tasarımlardan bir kaç tane mutlaka edinin. Mesela spor giyimin yıldızı sneaker modellerinden gerçek deri seçeneklerine bakın. Deri ayakkabılar uzun ömürlü bakımı kolay ve kalitelidir.

 

Yukarıdaki sneakers modelleri değişik renk seçenekleri ile her dolapta olması gereken modellerden bir kaçı.

Uzun çizme modelleri

Kış aylarının en şık ve tamamlayıcı modellerinden birisi de uzun çizmeler. Özellikle düz uzun çizmeler hem çok rahattır hem de  etekler ve taytlarla çok şık görünür. Son iki yıldır ise süet kadın kovboy çizmeler oldukça revaçta. Deri Nude renk ara boy  çizmeler, bilekten yığma süet sade botlar uygun bir kombinle her zaman kaliteli ve elit bir görünüm sağlar.

 

Rahatlığın yanında özgür ve asi bir görünüm seviyorsanız bağcıklı bot modelleri de tercih edebilirsiniz asker tipi botların  modası asla geçmez. Üstelik sadece siyah renkte takılı kalmanıza gerek yok. Kot pantolonla çok şık duran bu modeller boğazlı kazaklarla harika bir bütünlük oluşturuyor.

 

 

Kadınlar için modeller gerçekten çok  fazla ama erkekler de bu kış ayakkabı konusunda çok kararsız kalacak gibi görünüyor. Erkek ayakkabı modelleri arasında taba ve siyah modeller çok fazla.

Bunu da seversin  İkinci el alışveriş uygulamaları ve deneyimlerim
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim