Kız beşikte çeyiz sandıkta

Annekaz
10 Haziran 2008
3 Yorum


Böyle bir atasözü vardır.Ben çok çeyiz olayına inanan bunun için uğraşan birisi değilim neticede ‘çul çaput’ kaynanayı memnun etmekten başka bi işe yaramaz kaynana bensem açıkcası umurumda bile olmaz.Mutluluk ,uyum,huzur ,sağlık ve iş bir evlilik için yeterlidir.Gerisi zamanla olur fakat gel gelelim kadın ruhu rahat durmuyor.Az olsun öz olsun deyip bende kızlara çeyiz almaya başladım yapmam çok zor çalışıyorum madem öyle kazandığımızdan artırıp alalım dedim.Yukarıda gördüğünüz salon takımını 40 liraya aldım.Kalın organze üzerine kurdele işi 1 büyük masa, 1 fiskos, 3 parça sehpa ve 12 adet vitrin peçetesinden ibaret bir takım.İnşallah mutlu ve huzurlu olurlar..

Bunu da seversin  Kumaş kenarlarından çanta
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. sahika dedi ki:

  ben de zamanında “yapma anne, kullanmayacağım ben bunları” dediysem de şimdi her kullandığımda yüzümde bir gülümseme ile hatırlıyorum anneciğimi :)
  uzakta olduğumuz için daha da bir değer kazanıyorlar.. inşallah siz ayrı olmazsınız ve kızlarınız güle güle kullanırlar:)

 2. İşitme Kaybı dedi ki:

  Allah o günleri hayırlısı ile göstersin annekazcım…

  Zevkli seçimin süper,aynısından ben de alacağım 2 hafta sonra Muğla pazarından hem de …ama kendime :)

  Kucak dolusu sevgiler,

 3. Gelin Ayşe dedi ki:

  çOK GÜZEL, GÜLE GÜLE KULLANSINLAR :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim