Burger King’in ayıbı benim eşekliğim

kazık
Annekaz
23 Nisan 2011
5 Yorum

kazık

 

Aslında hamburger yemek pek adetimiz değildir yıl içinde bir elin parmağını geçmez. Dün akşam o elin parmaklarından birisinin kotasını dolduralım dedik Forum Ankara’da Burger King’den çocuklara ve eşime yukarıdaki tavuk nuggetli menülerden alalım dedim ama fena eşşeklik etmişim ne diye Burger King’e gidiyorsun, git lahmacun ye mantı ye hadi olmadı pizza ye.. Menü şöyle daha doğrusu orada öyle yazıyordu  bir menü 6,95 işte ikincisi 9,95 gibi bir şey tam hatırlamıyorum çünkü fiş vermediler.

Menülerin adlarını bilmiyorum bilmek zorunda değilim ayda yılda bir yiyoruz ki zaten ben yemiyorum bile, yukarıda afişi olan menüden ver dedim üç kişi uygundur doyurur, nugget yok dedi iyi ozaman hamburgerleri colayı ve patates kızartmasını alayım dedim parasını verdim gelen sipariş üç tane jr menü bildiğin minicik. . Bu menü istediğim değil üstelik tavuksuz ve aynı ücreti alıyorsunuz dedim nuggetlar parayla alınacak dedi!  sonra süresi geçti dedi birisi,  madem süresi geçti o afiş neden orada..Neyse neymiş bir daha Burger King’den alış veriş yapılmayacakmış üstelik bu monopoly zımbırtısını teklif bile etmediler. Birde müşterilerle o kadar ilgililer ki anlatam .. dedim ya eşşeklik bende..

Bunu da seversin  Kediler...
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. patlakhaber dedi ki:

  Yalan söylemişler size tarihi geçmedi. ben yeni aldım iki menü 9.95
  yalnız sen yanlış resmi koymuşsun sayın bayan kaz

  şunu koyman lazımdı
  http://www.365.com.tr/public_files/images/news_images/ca2baacb8b31f38c63e104c425b0bb4a_2.jpg

  burada gördüğün gibi 2 jr yada 2 tavukburger menu veya tavuk parçalı menu bunlardan hergangi 2 si 9.95

  severim Burgerkingi güzeldir yaa.

 2. hande dedi ki:

  Annekaz merhabalar. Evi Forum’a çok yakın olan ve sıklıkla orayı ziyaret eden biri olarak söylüyorum. Forum’daki Burger King’in çalışanlarının gerçekten isme yakışır davranmadıklarını ve kaliteyi düşürdüklerini düşünüyorum. Çoğu sefer, istediğim menüden tamamen farklı bir hamburger ile karşılaşıyorum. Bazen ekmek bayat oluyor, bazen fazla para alınmış oluyor… Ya da çok uzun süre bekletiliyorum. O yüzden tavsiyen Forum’da değil de başka bir yerde Burger king’i dene. sevgiler HANDE

 3. KelebekGibi dedi ki:

  Bende arada giderim ama bu zamana dek hic memnun kalmadim. Diger Fast Food yerlerine göre Pahali !!! Baska birsey yemek en güzeli oraya verilecek parayla ;)

 4. maho babo dedi ki:

  abı cooook ıyı yaaaaa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim