Kız çocuklarına yazlık elbise

Annekaz
1 Mayıs 2010
4 Yorum

Kız çocuklarına hem çok kolay hem de değişik iki elbise dikimi  Burada anlatılmış, birisi çiçek yapraklı elbise diğeri ise rahat basit bir pantolon elbise, sıcak yaz günlerine girerken kızlar basit ve ucuz  buy elbiselerle daha rahat edecekler, bu kıyafetleri eski gömlek yada kullanmadığınız eteklerle bile dikebilirsiniz..

Bunu da seversin  Kimse genç kalmaz
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. sevil(birdemliksohbet) dedi ki:

  çok ciciler bayıldımmm

 2. EBRU dedi ki:

  Bir konuyu önce sizin blogta sonra 10 marifette görmeye alıştım aslında. Uzun zamandır ara verilmişti derken yine başlanıldı. Bu konu "http://www.10marifet.org/yazi/kizlara-ciciler" 2 mayıs günü tekrarlanmış. Şikayet etmek değil amacım sadece birz daha dikkat.

 3. Anne Kaz dedi ki:

  Sevgili Ebru, ben bu konuya 10 marifet editörlerinin dikkat etiğini düşünüyorum. durum biraz karışık mesela benim konuyu eklediğim gün belki benden önce aynı konuyu 10 marifet için yazılmış ama onay bekliyor olabilir. Ben 10 marifeti takip ediyorum aynı konulardan uzak durmaya çalışıyorum. onlarında aynı hassasiyeti gösterdiğini sanıyorum ama arada kaçaklar olacaktır. Olanlar da zaten genelde aynı kullanıcılar yapacak bir şey yok :)) Uyarın için teşekkürler..

 4. EBRU dedi ki:

  İki siteyi yakından takip ediyorum 10 marifetle daha önce olan yazışmayıda takip etmiştim. Dediğin gibi bunu belli başlı üyeler yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim