Kriz size ne diyor?

Annekaz
4 Aralık 2008
3 Yorum

Moraller bozuk, bayram öncesi tad yok tuz yok, bıkkınlık yorgunluk omuzlarımda görünmeyen tonlarca yük..Bugün iki arkadaşın işine son verildi. İşler yoğunlaştı düzen değişti tatiller kaldırıldı eve katkımız olsun diye minik minik ücretlerle yaptığım iş başlı başına bir mesleğe dönüşünce hiç farkında olmadığım önemini kavrayamadığım bir olguyla karşılaştım.Patron.Tabi ayaklarımın yere basmasının güvencesi, kesilmesinin korkusuyla beraber..

Kriz soğuk nefesiyle kulağımıza bir şeyler fısıldayıp köşesine geçti, Şimdilik aynı ringdeyiz,yumuruk da yemedik atmadık da bakalım kim kimi nakavt edecek..

Bunu da seversin  Sobaya mı dönsek?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. icimden geldigi gibi dedi ki:

    üzüldüm yazdıklarına..çok kötü bu gidişat..herkes tedirgin…genede allah herşeyin hayırlısını versin arkadaşım…inan sana teselli vermeye çalışsamda benim durumum senden çok daha berbat…ben bir işverendim.35 çalışanım vardı 8 ay öncesine kadar…şimdi hepsi pufff…zararsa tahmin edemiyeceğin kadar büyük…napalım bir hal çaresi bulunur heralde..aklımı oynatmama az kalmışken bu blog işine girmem bana terapi oldu..neyse çok sıktım seni sağlıcakla kal..

  2. Anne Kaz dedi ki:

    Durum berbat olsa da herşeye rağmen halden anlayan benzer durumda olan insanların etrafta olması güzel.Ben de aynen öyle diyorum hayırlısı olsun kısmet bakalım sonumuz ne olacak

  3. GeCe dedi ki:

    henüz gördüm yazını ama dün bana yazdığın yorumda bahsetmiştin. hayırlısı olsun allah yardım etsin diyorum. İnşallah herşey düzelecek. benim durumumun krizle alakası yok tabi başka bişey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.