Kumaş evler

Annekaz
30 Kasım 2011
1 Yorum

Kumaş evler renkli sevimli süsleme ve dekor arayanlar için çok anlamlı bir seçim, bir kere ev aileyi temsil eder sıcak bir yuvadır, kendinizi güvende hissettiğiniz içinde sevdiğiniz insanlarla dolur bir yer, soğukta yağmurda rüzgara karşı  yürürken mutlu sonun ta kendisidir.. Bu yüzden sevimli bir evin figürü bile insana güven verir hele aşağıdakiler kadar sevimliyse üstüne neşe bile eklenir. Evde bu tür aksesuarlardan hoşlananlar için harika  bir kaç seçim. Anahtarlıklar kapı askıları duvar süsleri yastıklar vs vs.. hepsi sizin için nasıl yapıldıkları kalıbı ve linklerini konuyu incelerken görebilirsiniz..

 

Yukarıdaki dolgulu kumaş ev çalışmaları ve nasıl yapıldığı ile ilgili kaynak burada

Bu tür işlerin gurusu sayılan Retro Mama’da ise kumaş evlerin kalıbını kuşuyla kapısıyla penceresiyle bulmak mümkün, lakin sık sık verdiğim linklerin silinmesine karşı kalıbı kendi kütüphaneme de yükledim.. Aşağıda ise Flickr’den alınmış diğer kumaş evleri görebilirsiniz..

Bunu da seversin  Nevresim Takımında Aradığınız Ne Varsa Yataş'ta Bulmanız Mümkün
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Helena, Craft & Creativity dedi ki:

    I’m happy you like my houses. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim