Keçeden anahtar evi

Annekaz
21 Aralık 2012
Yorum Yok

12

Anahtar evlerini biliyorsunuz minik evler bazıları kapaklı bazıları askılı eve girince anahtarları asıyoruz ki kaybolmasın hani o anahtar evine rağmen kayboluyorlar ya hah işte o  evleri diyorum. Antreye girince minik hoş bir dekoratif aksesuar ama bu anahtarın evinin bir de keçeden olanı yapmışlar çook sevimli olmuş.

Bizim gibi kalabalık aileler halinde yaşayan aileler için bol pencereli yapılması gerek ama yine de hoş bir fikir. Keçeden ağaç bir ev ki kumaş da olur, cırt cırtlı anahtarlıklar vee sevimli bir detay.

Keçeden cıtcırtlı anahtarlıkları yaparken anahtarlığın şeklini şemalı sahibinin tipine göre yapabilirsiniz. Mesela kızınız gözlüklüdür, eşiniz birazcık saçı azdır  falan gibi.. Evi de orjinal evinizin görüntüsüne benzetebilirsiniz belki becerikli eller çiçek faln yaparlar bilmiyorum ama fikir güzel. Dekorasyon da çığır açmaz ama el emeği göz nuru antrede hoş durur.İşte böyle yapılıyor..

Bunu da seversin  Plastik sepetle ev dekoru
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim