Kuru dallara kağıt çiçekler

Annekaz
24 Mart 2008
4 Yorum

Sadece 3 dal yapılsada çok güzel olmuş.Giriş holünde yada köşe başlarına çok yakışacağını düşünüyorum.Açıklı koyulu kağıtlar daha güzel durur, burada yapım aşamaları var..Haftasonu pikniğe yada geziye falan çıkarsanız bu fikir aklınızda bulunsun , toplayacağınız kuru dallar sayesinde evinize bahar görünümü verebilirsiniz..

Bunu da seversin  Karla halı temizleme
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. www.edasuner.com dedi ki:

  Neden yorumumu sildin ?

 2. Anne Kaz dedi ki:

  sevgili Eda, sanırım bir yanlış anlama var şu ana kadar bu sitede yayınlanan hiç bir yorumu silmedim iyi kötü her türlü yoruma nezaket çerçeveleri içinde saygım var.Üstelik yorumlarını çok seviyorum sevgiler..

 3. www.edasuner.com dedi ki:

  Anne Kaz’cığım bende çok severim hatat hepimiz sanırım canım yok zaten kötü birşey yazmamıştım. Kazayla oldu demek ki silmen o zaman, çünkü gayet cici birşey yazmıştım. Sağlık olsun tekrar yazıyorum canım. Demiştim ki; zevklerimiz aynı bende yazının orjinalini craft gossipde görmüştüm demiştim canım neyse :) Sevgiler

 4. Anne Kaz dedi ki:

  yok kaza ile de olmadı vallahi silmedim :)) zaten yorumlar mail olarak geliyor genelde mailboxumdan onaylıyorum o yüzden gelenlere de baktım seninkilerin hepsi zaten yayınlanmış bir karışıklık oldu yada bana blogspot mail göndermeyi unuttu canımız sağolsun :)) sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.