Led şerit ile duvar dekorasyonu ( melek kanadı yaptık)

Annekaz
7 Eylül 2019
Yorum Yok

Duvarınıza ışıklı bir pano ya da hoş bir şekil yapmak istiyorsanız led şerit sizin için hem ekonomik hem de çok kolay bir seçenek. Led şeritler uygun fiyata satılıyor ve kolayca birbirine eklenebiliyor.

Led şerit ile melek kanadı nasıl yapılır?

Led şeritten pek çok şekil yapabilirsiniz kanat bunun için çok uygum bir form ama siz daha ince bir yazı istiyorsanız bunun için özellikle arabaların içi süslenen şerit ledleri tercih etmelisiniz. Led şeritten melek kanadı için biz yaklaşık 10 metre led şerit kulandık, amber rengi led şeritin metresi biz aldığımız zaman 17 liraydı inceler çok daha uygun fiyatlı olabiliyor. Hemen her rengi var.. Önce duvara melek kanadı kaba taslak tasarımını çizdik. Sonra aldığımız ledi sıcak silikonla yapıştırmak istedik ama olmadı biz de cam çivileri ile adeta lede yol yaptık. yani alttan üstten sıkıştıra sıkıştıra kabloya zarar vermeden duvara tutturduk.

Yaklaşık 2 saat sonunda duvarda harika bir melek kanadımız oldu. Hem odaya hoş bir hava veriyor hem de ışıklandırıyor..

aşağıda videosunu ekledim..

Bunu da seversin  Banyo Düzeninize Banyo Dolapları ile Ayrıcalık Katın!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim