LG E986 Optimus G Pro

Annekaz
20 Kasım 2013
Yorum Yok

Uzun zamandır iyi bir telefon almayı kafaya koymuştum, bu konuda çok titiz davrandım biraz da iyisi olsun aceleye getirmeyim diye maddi olarak da bekledim. Aslında Vadafone’nin kampanyalı bir cihazını almıştım. Aldığıma alacağıma pişman oldum onun içinilla iyi bir telefon alacaktım.

Aklımda samsung galaxy note 3 almak vardı. Hem internet kullanımı hem facebook sayfamı yönetmek için hem de blog yazmak için aklımda  büyük bir telefon almak vardı. O niyetle gittim fakat samsung galaxy note 3  yoktu. Yetkili satıcı niye samsung galaxy note 3 almak istediğimi sordu ben de durumu anlattım. Size daha iyi bir önerim var dedi ve elime LG E986 Optimus G Pro telefonu verdi telefon büyük bir mega kadar büyük değil ama yine de oldukça büyük bir telefon ama tam elime uzun parmaklarıma göre :) Telefon çok zarif aslında biraz da ağır ama yine de güzel elde tutulacak kullanılacak bir dengeye sahip.

LG-E986-OPTIMUS

Telefonun ekranı geniş 5,5 sanıyorum. Ekran kalitesi çok güzel  alınca orijinal arka kılıf ve ekran koruyucu hediye verdiler. Hemen taktım zira ekranına zarar gelmesini istemiyorum. Telefon çok hızlı şarjı çok uzun süre gidiyor eğer wifi tüm gün açık olursa interneti gün boyu kullanırsanız  şarjı 24 sat gidiyor.Telefonda 4g özelliği var Türkiye’de 4g yok ama bu telefonda var. Uzaktan kumada olarak kullanılabiliyor. 16 GB hafızası var, 13 MP HD kameraya sahip.

LG-E986-OPTIMUS-G-PRO

LG E986 Optimus G Pro telefonu 1500 liraya aldım sigortası ıvızı zıvırı derken 1700 liraya mal oldu. yaklaşık 15 gündü kullanıyorum ve çok memnunum. Telefonun yazacak kötü bir özelliğini bulamadım :) eğer blog yazıyor, instagramı facebook’u yönetici edasıyla kullanıyorsanız  telefon tam size göredir. LG E986 Optimus G Pro Telefon cebe falan sığmaz çanta telefonu söyleyim. Ev hanımları için uygun internet kullananlar için süper..

Bunu da seversin  Gıda Uzmanlarına Göre En Sağlıklı 8 Yemeklik Yağ

lgoptimuspro

Dediğim gibi ben çok memnunum. LG E986 Optimus G Pro telefonu aklından geçirenler hiç boşa düşünmesinler aklında iyi bir telefon olanlar da LG E986 Optimus G Pro’yu görsünler araştırsınlar öyle karar versinler..

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim