Samsung Air Wash çamaşır makinesi ile susuz temizleme

Annekaz
18 Haziran 2012
3 Yorum

Geçen yıl aldığım Samsung çamaşır makinesinin pek çok özelliği var ama  “air wash’ hava ile temizleme özelliğini hiç kullanmamıştım. Bu konuda internette araştırma yaptığımda okuyacak çok fazla şey bulamadım. Samsung çamaşır makinemden genel olarak memnunum profesyonel bir ev hanımı olduğum söylenemez çamaşırlar benim için temiz olsun, kolay ütülensin yeter tabi bunun için vazgeçemediğim deterjanlar ekstra temizleyiciler var ama konu bu değil :)

Konu yıkanmadan temiz olan çamaşırlar şöyle ki eşinizin gıcık mı gıcık çok zor ütülenen gömleği pantolonu varsa kışlık yazlık değişiminde çamaşırlar rutubetimsi kokuyorsa ve ya aslında yıkanmasına gerek olmayan ama üzerine ter sigara yemek kokusu sinmiş caaanım kıyafetleriniz varsa air wash işte o zaman işe yarıyor. Ben ilk defa dün eşimin gömleklerine denedim üzerinde hiç bir lekesi kiri olmayan ama ter kokusu sinmiş gömlekler air washa girdi ve kokularından arındı. Ütüsü bozulmadı , yıpranmadı as kurut derdi olmadı.. Güzel bir kolaylık özellikle takım elbiseler için  kurtarıcı durumda.

Tabi kıyafette lekeler varsa çıkarmıyor sadece koku ve mikroplar için uygunmuş.. Bir senedir çamaşır makinesini  kullanıp da bu özelliğini kullanmamak büyük kayıpmış..

Not: Bu bir reklam yazısı ya da öneri yazısı değildir..Samsung la aramda hiç bir maddi ilişki yok :) Alacağınız çamaşır makinesini kendi ihtiyaçlarınıza göre özenle seçin.. sonra bak sen dedin ben aldım beğenmedim işte gitti paracıklarım demeyin :))

Bunu da seversin  Çamaşır makinesine giren kağıt peçete!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. Elif dedi ki:

  BEN DE YAKLAŞIK BİR SENEDİR BU MAKİNEYİ KULLANIYORUM OLDUKÇA MEMNUNUM AMA SANKİ LEKELERİ ÇOK İYİ ÇIKARMIYOR. DETERJANLA ALAKALI OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SÜPER EZ ÜTÜ DÜĞMESİYLE KOLAY ÜTÜ SAĞLAMA ÖZELLİĞİ DE ÇOK İYİ. MEMLEKETTE BU MAKİNEYİ Bİ BEN KULLANIYORUM SANIYORDUM BİR KULLANAN DAHA VARMIŞ ÇOK SEVİNDİM :D

 2. eflatun dedi ki:

  elif, benim makinem siemens. aynı sorun onda da var. yeni makineler az enerji kullanıcam diye nerdeyse susuz yıkıyolar çamaşırı. tabi lekeler çıkmıyo böylece. biz de sülale boyu şöyle bir yöntem kullanıyoruz. makine deterjanı aldıktan sonra 10 litre kadar su ekliyoruz makineye. ondan sonra hangi deterjanı kullanırsan kullan pırıl pırıl çıkıyolar makineden.
  yaklaşık 1 yıldır bu yöntemi kullanıyoruz hiçbirimizin makinesi arızalanmadı. ama senin makinen yeniymiş daha, denemek istersen sorumluluk kabul etmem ona göre:))))
  belki makinesini bu sebepten dolayı gözden çıkaranlara bi faydam olmuş olur;)

 3. Elif dedi ki:

  ekstra su katmak harika bir fikir ben de en kısa zamanda bir kere deneyeceğim tabii makinenin bozulmasından korkmuyor değilim ama bi kereden bişey olmaz :)

  sevgili anne kaz sana da makineyle ilgili bir şey sormak istiyorum kullanma kılavuzunda göremedim satın alırkend e sormadım; bu makinenin yarım yük programı varmı? ya da çamaşırları tartıyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.