Logy manyetik ahşap bloklar

Annekaz
29 Ekim 2013
Yorum Yok

Çocuklara oyuncak alırken en çok dikkat etiğimiz detaylardan birisi artık doğallık, sonra yaşına uygunluğu ve tabi ki oyuncağın aslında sadece oyuncak olmaması, yani kısaca sağlıklı, yaşına uygun ve eğitici oyuncaklar arıyoruz. 

Eğitici oyuncaklar denince neredeyse her yaşa hatip eden akla legolar geliyor fakat legolardan çok daha eğiticisi ve doğalı var desem.. Logy manyetik ahşap bloklar 

ahşap bloklar manyetik oyuncak

Logy manyetik ahşap bloklar ile yaratıcılığın sınırı yok. Bloklar ahşap olduğu için tabi ki doğal, girintisi çıkıntısı olmadığı için hemen hemen her yaştaki çocuk için uygun bir oyuncak. Ve tabi ki manyetik bir oyuncak,  sadece yan yana getirmek birleşmesi için yetiyor. Dünyada 360 derece çekim sağlayan tek ahşap blok Logy ve en önemlisi Türkiye’de üretildi.

ahşap bloklar manyetik

Bloklarda mıknatısları asla göremiyor ve ulaşamıyorsunuz. Logy manyetik ahşap bloklar birleşince de ortaya yarış arabaları , pazar yerleri ,evler , apartmanlar marketler, çiftlikler kediler köpekler çocuğunuzun aklında ne geçiyorsa onlar ortaya çıkıyor. 

logy ahşap bloklar

Logy manyetik ahşap bloklar set set satılıyor yani küçük bir set alıp ne kadar güzel bir oyuncak olduğunu anlayınca ikinci bir setin siparişini verebilirsiniz. Aynı zamanda en pin pirikli annenin bile itiraz edemeyeceği bir oyuncak olduğunu söyleyebilirim. Logy manyetik ahşap bloklarla belirli şekiller değil ne isterseniz o yapılıyor zamane oyuncakları işte yoktu bizim zamanımızda böyle şeyler :) Videosunu da izlemeyi unutmayın..

Daha ayrıntılı bilgi için : https://www.facebook.com/logy.com.tr

Bunu da seversin  Çocuk sahibi olmak için 23 neden - komik Gif
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim