Mankenlerin makyajlı ve makyajsız halleri

Annekaz
14 Mart 2011
3 Yorum

Makyajlı ve makyajsız ünlülerin fotoğraflarına bakıp bazen şok oluyoruz ama bu mankenler defile hazırlıkları sırasında çekilen fotoğraflarla makyaj güzeli olmadıklarını adeta ispat ediyorlar.NYtimes’da yayınlanan bu güzel fotoğraflar da falsh ile daha anlaşılır hale getirilmiş. Ben çok beğendim aşağıda aynı teknikle hazırlanmış fotoğraflar bulabilirsiniz..Not: Fotoğrafların üzerindeki çubukları oynatın..

Bunu da seversin  Kütük Puflar
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. cokzarifisler dedi ki:

    MERHABA RESİMLER ÜZERİNDE CUBUK OYNATMAK RESMIN UZERINDE DEGISIKLIK YAPMAK SÜPER FİKİR NASIL YAPTINIZ LÜTFEN BİZEDE ÖĞRETİN LÜTFEN

  2. Anne Kaz dedi ki:

    Bu fotoğrafları NYTimes'dan aldım sadece kodlarını ekledim yani fotoğraflarda emeğim yok, bu fotoğraf da sayılmaz aslında flash imkansız değil ama biraz zor, zaten tam olarak çzersem fotoğrafdan ziyade sitenin tasarımında kulanacağım ve pratik bir yolunu bulursam söz yazacağım :)

  3. www.annelikokulum.com dedi ki:

    Güzel her zaman güzel değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim