Kızlar için en uygun oyuncak bebek hangisi?

Annekaz
12 Şubat 2015
4 Yorum

Çocuklar oyuncakların hepsine bayılır her oyuncağın bir amacı vardır çocuklar pek farkına varamazlar ama bilinçli anneler eline bir oyuncak aldığı zaman düşünür bu oyuncağın amacı ne?  Ağır makyajlı incecik vücutlu koca memeli Bebeklerin amacı ne? Tamam göze hoş görünüyorlar ama çocukların beyinlerini pek de olumlu sinyallerle doldurmadıkları kesin.

Avustralya’da yaşayan bu genç kadın özellikle ağır makyajlı Bratz bebeklerini kişiye özel hale getirirek  kızlara yeniden sunuyor. Etsy sayfasında satış yapıyor ve başka annelere ilham oluyor. Bratz bebekleri özellikle sahibine benzetmeye çalışarak boyayan kadın böylece hem evine katkıda bulunmuş oluyor hem de daha doğal görünümlü oyuncaklar ile dünyaya mesaj veriyor. Ben çok sevimli ve doğal buldum.. İşte size yaptığı çalışmalar ve satış sayfası
Etsy


Bunu da seversin  Blogunuza rüzgar çanı ekleyebilirsiniz
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. sedef dedi ki:

  tam anlamıyla yeni ve doğru bir bakış açısı. paylaşım için teşekkürler <3

 2. Senem dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş Ellerine sağlık.

 3. ayşegül dedi ki:

  Müthiş.. Çok etkilendim doğrusu :)

 4. Canan Zerkinli dedi ki:

  Çok faydalı bir yazı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim