Martha Stewart Türkiye’de

Annekaz
29 Haziran 2010
1 Yorum

Martha Stewart Turizm ve Kültür bakanlığının katkılarıyla Türkiye’ye geldi. Bu Türkiye için harika bir reklam fırsatı olacak zaten Martha gezerken gezi notlarını anında 2 milyonu aşan twitter takipçisi  ile paylaşıyor. Önce İstanbul’u gezmiş şimdi de Kapadokya’nın güzelliklerini çekiyor. Eylül ayında başlayacak yeni sezon programlarında Türkiye’den eminim sık sık bahsedecek.

Bu Türkiye için paha biçilmez bir reklam fırsatı. Martha Stewart Amerika için çok önemli programlarını milyonlar izliyor Amerika’da pek çok markada ve sosyal projede adı geçiyor tanımayanlar ki hala tanımayan varsa  Türkiye’de e2’de gündüz kuşağında programlarını izleyebilir. ABD’de özellikle bayanların yaşam gurusu olarak kabul edilir  borsa uzmanı olmasına rağmen ev hanımlarına yönelik yazdığı  kitaplar bu yolda başlangıç olmuş. Kendisi tanışmayı istediğim yegane isimlerden birisidir :D İnşallah bir olumsuzlukla karşılaşmadan gezisini en güzel şekilde tamamlar ve harika görüntüler ve ürünlerle ülkesine döner :)

Bunu da seversin  Süt ve Kek
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Spotter Bee dedi ki:

    Harika! Martha Stewart Amerika'da bir fenomen, tıpkı Oprah gibi..Türkiye için bulunmaz bir fırsat, şimdi bizler de bu fırsatı bir şekilde değerlendirmeliyiz diye düşünüyorum.

    Selin

    http://limonyesili.pasaj.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim