Mini içli köfteler

Annekaz
14 Mayıs 2010
2 Yorum
İçli köfte çok sevdiğim bir tat, kim sevmez ki Antepli komşumdan öğrenmiştim, gerçi bu yaptıklarımı görse çok kızar  çünkü çok farklı oldular. Gecenin bir vakti yapılmaya başlanınca malzemeler biraz uyduruk oldu :) hani o kadar minik oldukları söylenemez ama yine de normal boyutlarından oldukça küçük. Kızkardeşimin çok önem verdiği misafirleri için yaptım, çok beğendi eminim misafirleri de beğenecektir. Güzelce dizilince masada çok şık duruyor tabi sıcak sıcak tüketmek lazım..Bu fotoğraflardakiler orjinal tarifinden biraz uzak olduğu için bu sefer tarifini yazmayacağım ama davetlerinizde, özel günlerinizde aklınızda bulunsun …
Bunu da seversin  Bunu yazan Tosun
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. leyya-craftmania dedi ki:

    aklımda bulunsun bulunmasına daaaa ben bunların anca aplikesini yapabilirim:))o da karın doyurmaz:)eline sağlık olsun yiyeceklere afiyet bal şeker olsun.darısı da benim başıma düşsün:)

  2. mosquito dedi ki:

    Küçük olmuşlar ama çok lezzetli görünüyorlar.1 lokmalık..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim