Mom Jeans kombinleri – Sonbahar trendleri

Annekaz
15 Ekim 2020
Yorum Yok

Mom jeans nedir?  1980 lerin başında  moda olmuş sonra bu akımı taşıyan kadınların 2000 li yıllarda anne olması ve akımı devam ettirmeleri nedeniyle yüksek belli, dar paçalı, kalçaları ortaya çıkaran pantolonlara mom jeans denmiş. Aslında bele  oturan paçası katlanan ya da büzgülü olan hemen hemen bütün  jeanlere artık mom jeans deniyor.

Mom Jeans kombinleri nasıl olur?

Mom jeans modelleri temelde aynı olsa da tasarımda küçük farklarla ve aksesuarla bambaşka  kıyafetlere dönüşebiliyor. Mom jeans kombinleri  için örnek alabileceğiniz pek çok ünlü ünsüz kaynak var. Sadece anneler değil hemen her kadın bu modaya uyum sağlayabiliyor. Mom jeans kombinleri yapmakta zorlanıyorsanız size bir kaç önerim olacak.

Jean şıklığı diye bir şey var. Bu çok rahat  jean ve topuklu terliklerle bile akşama hazırsınız. Bu sene bu terlikler çok modaydı.. ama yazda kaldı

Kahve tonlardan hoşlanalar için tam bir sonbahar kombini. Hem sıcacık hem çok  şık üstelik biraz kilolar da kapanır ne dersiniz?

Spor ayakkabıdan vazgeçmeyenler için daha ne olsun kombinleri. Mom jeanslerde ben paça kıvırma olayını seviyorum ama boyunuza göre kestirip paçayı kıvırmadan da kullanabilirsiniz.

Ne giyerseniz giyin çanta önemli bir detay. Özellikle şı kahve olan ombin tam benlik beyaz ayakkabılara rağmen. Kombinlerin aslında hepsi güzel şöyle rahatlık hiç bir kıyafette yok.

Nedense jean rengi olan klasik maviyi siyah ile pek yakıştıramam illa beyaz bir şey olacak Burada en beğendiğim mom jeans siyah ceketli olan, gündüz tişört akşam ceket oldu bitti.

Siyahlı jean kombinleri demişken hemen bir adet daha ekleyeyim..

 

 

 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim